CPO LT elektroniniame kataloge naujas paslaugų modulis ˗ žemės sklypų ženklinimas ir kadastro bylų rengimas

Informuojame, kad nuo liepos 24 d. per CPO LT elektroninį katalogą  galima įsigyti žemės sklypų ženklinimo ir kadastro bylų rengimo paslaugos (https://2007.cpo.lt/kategorijos/landplot).

„Žemės sklypų ženklinimo ir kadastro bylų rengimo poreikio analizė patvirtino, kad šios paslaugos yra aktualios visoms šalies savivaldybėms bei valstybės institucijoms ir įstaigoms, formuojančioms ir įgyvendinančioms žemės tvarkymo bei administravimo, žemėtvarkos planavimo, nekilnojamojo turto kadastro rengimo ir panašias funkcijas“ – teigia CPO LT direktorius Darius Vedrickas. CPO LT, plėsdama prekių, paslaugų ir darbų pasiūlą centralizuotuose viešuosiuose pirkimuose, siekia, kad  perkančiosios organizacijos pirmiausia galėtų įsigyti tuos dalykus, kurie reikalingi absoliučiai daugumai jų.

CPO LT, remdamasi Nacionalinės žemės tarnybos parengta technine specifikacija, paskelbė ir įvykdė atvirą žemės sklypų ženklinimo ir kasdastro duomenų bylų rengimo viešąjį pirkimą. Preliminariosios sutartys pasirašytos su 18 tiekėjų: 11 uždarųjų akcinių bendrovių, 2 valstybės įmonėmis, 2 mažosiomis bendrijomis ir 3 individualiomis įmonėmis. Tarp tiekėjų yra ir stambios, ir vidutinės bei smulkiosios šalies įmonės.

Perkančiosios organizacijos, formuodamos užsakymą elektroninėje sistemoje, nurodys maksimalų paslaugos kiekį pagal paslaugos pasirinkimą bei maksimalią užsakymo kainą su PVM visam paslaugos kiekiui. Perkančiosioms organizacijoms taip pat sudaryta galimybė rinktis vieną iš 3 sutarties tipų ˗ privalomo kainos išpirkimo, privalomo kiekio išpirkimo arba pagal poreikį. Jei sutarties vertė didesnė nei 3000 €, perkančiosios organizacijos gali iš tiekėjo reikalauti pagrindinės sutarties įvykdymo užtikrinimo priemonės: banko garantijos arba draudimo bendrovės laidavimo rašto (plačiau apie preliminariosios ir pagrindinės sutarties nuostatas, elektroninio katalogo veikimo principą – https://www.cpo.lt/pirkimu-aprasymai/zemes-sklypai/).

Tiekėjai, matydami užsakymo apimtis, patys galės spręsti, kokius darbus jie pajėgūs atlikti ir kokiuose atnaujintuose varžymuose jiems dalyvauti.

Kviečiame perkančiąsias organizacijas žemės sklypų ženklinimo ir kadastro bylų rengimo paslaugos įsigyti per CPO LT elektroninį katalogą.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: