Antrasis baldų projektavimo ir gamybos modulio kūrimo etapas: mums svarbi jūsų nuomonė

CPO LT gruodžio mėnesį vykdė pirminę rinkos konsultaciją dėl viešojo pirkimo „Baldų projektavimo ir gamybos užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą“. Atsižvelgiant į gautas iš rinkos pastabas, parengtas techninės specifikacijos projektas. Kviečiame tiekėjus aktyviai dalyvauti naujoje rinkos konsultacijoje ir teikti siūlymus šiam projektui, o perkančiąsias organizacijas – dalyvauti apklausoje.

2023 m. I-ąjį ketvirtį CPO LT numato pradėti vykdyti „Baldų projektavimo ir gamybos užsakymų per CPO LT elektroninį katalogą“ viešąjį pirkimą taikant dinaminę pirkimų sistemą (DPS). Siekdami kokybiškai pasirengti šiam pirkimui, parengti pirkimo dokumentus ir technines specifikacijas, gruodžio mėnesį CPO LT vykdė pirminę rinkos konsultaciją. Išnagrinėjus pateiktus tiekėjų atsakymus bei siūlymus, parengtas techninės specifikacijos projektas.

CPO LT svarbu atliepti tiek perkančiųjų organizacijų, tiek ir tiekėjų lūkesčius, todėl kviečiame aktyviai dalyvauti ir įsitraukti į šio modulio kūrimo procesą – teikti siūlymus ir pastabas rinkos konsultacijoje bei atlikti perkančiųjų organizacijų apklausą.

Rinkos konsultacija su tiekėjais vykdoma iki 2023 m. sausio 24 d. Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVP IS) (prisijungti čia)

Atkreipiame tiekėjų dėmesį, kad jūsų pateikti atsakymai ar pastebėjimai nelaikytini pasiūlymu ir bus naudojami tik rinkos tyrimo tikslais, siekiant tinkamai pasirengti būsimajam pirkimui. Šios rinkos konsultacijos paskelbimu dalyviai nėra kviečiami varžytis dėl pirkimo sutarties. Apie pirkimo paskelbimą CPO LT informuos atskiru pranešimu.

Elektroninė Perkančiųjų organizacijų apklausa vykdoma iki 2023 m. sausio 24 d. čia.

Kilus klausimų, kviečiame susisiekti su pirkimų specialiste Svetlana Starinskaja mob. tel. +37066629087 arba elektroniniu paštu: [email protected]

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: