Karjera

Sveiki užsukę į CPO LT karjeros puslapį, susipažinkime!

CPO LT nėra įprasta viešųjų pirkimų įstaiga. Mes save pagrįstai vadiname kompetencijų centru, nes per daugiau nei 10 savo veiklos metų esame subūrę ambicingą ir kūrybingą viešųjų pirkimų ir kitų sričių profesionalų komandą. Siekiame ne tik įgyvendinti mums pavestą Lietuvos nacionalinės centrinės perkančiosios organizacijos funkciją, bet ir formuoti geriausią ir aukščiausiais skaidrumo standartais paremtą viešųjų pirkimų praktiką šalyje.

Mūsų darbus vienija trys veiklos kryptys:

Kokių tikslų kartu sieksime?

CPO LT misija – vertės kūrimas valstybei ir visuomenei sudarant galimybes perkančiosioms organizacijoms efektyviai, skaidriai bei pažangiai įsigyti, o verslui – paprastai ir konkurencingomis sąlygomis parduoti prekes, paslaugas ar darbus viešųjų pirkimų būdu.

CPO LT vizija – tik aukščiausiais skaidrumo standartais bei geriausia viešųjų pirkimų praktika vykdomi centralizuoti viešieji pirkimai Lietuvoje. 

Ar mums pakeliui?

Esame pažangi organizacija: savo veikloje nenaudojame popierinių dokumentų, valdome elektronines viešųjų pirkimų platformas ir įgyvendiname kitus skaitmenizuotus sprendimus, kad savo klientams užtikrintume geriausiais patirtis.  Darbuotojams sudarome galimybes dirbti tiek biure, tiek ir nuotoliu iš bet kurio Lietuvos miesto ir bent keletą kartų per metus pakviečiame susitikti ir pasidžiaugti bendrais pasiekimais ar paminėti švenčių. Vertiname visus ir kiekvieną, dirbantį CPO LT.

CPO LT mes vadovaujamės šiomis vertybėmis:

  • Pasitikėjimas. Mes pasitikime savo klientais bei darbuotojais ir to paties tikimės iš jų. Mes įgaliname savo darbuotojus nebūti abejingiems klientų problemoms ir savarankiškai priimti sprendimus siekiant suteikti kokybišką paslaugą.
  • Bendradarbiavimas. Mums svarbūs pagarba grįsti santykiai tiek organizacijos viduje, tiek ir su išoriniais veiklos partneriais. Norime ne tik klausytis, bet ir girdėti, būti atviri kito nuomonei, tam, kad kartu pasiektume išsikeltus tikslus.
  • Drąsa veikti. Veikiame kaip darni ir tvirta komanda: įsiklausome, neignoruojame vienas kito idėjų ir tariamės. Visa tai leidžia priimti drąsius, bet pamatuotus sprendimus.
  • Kokybė. Auginame savo kompetencijas, turime aukštą atsakomybės lygį, mokomės iš klaidų ir pasiekimų bei gebame rasti optimalius sprendimus savo klientams.
  • Augimas. Siekiame mokytis ir tobulėti, dalintis informacija tarpusavyje bei sulaukti grįžtamojo ryšio iš savo klientų, neturėti išankstinių nuostatų ir formalaus požiūrio į problemą tam, kad galėtume tobulinti veiklos procesus bei užtikrinti aukščiausius viešųjų pirkimų standartus.

Darbo pasiūlymai

Teisės ir personalo skyriaus teisininkas (atranka iki 2024-04-30 imtinai)

Retai pasitaikanti galimybė CPO LT – ieškome teisininko!

Metodologijos ir mokymų skyriaus ekspertas (atranka iki 2024-04-30 imtinai)

Ekspertui patikėtume užduočių, skatinančių pokyčius bei asmeninį augimą. Kviečiame kandidatuoti!

IEŠKOME SVEIKATOS SRITIES EKSPERTŲ

Vienkartinių medicinos priemonių sritis; Dezinfekcinių tirpalų sritis; Diagnostinių reagentų sritis; Medicininės įrangos sritis

Nacionalinė perkančioji organizacija CPO LT jau daugiau nei 10-metį kaupia centralizuotų viešųjų pirkimų patirtį bei yra sutelkusi aukščiausios kompetencijos profesionalus, kurių didžioji dalis turi didesnę nei 5-erių metų patirtį viešuosiuose pirkimuose. Kviečiame prisijungi prie mūsų augančios ambicingos komandos!

 Nerandate sau tinkamos pozicijos tarp šiuo metu pateiktų darbo pasiūlymų? Atsiųskite mums savo CV: visais įsidarbinimo CPO LT klausimais maloniai kviečiame kreiptis į Liną Gabartienę, žmogiškųjų išteklių vadybininkę, el. paštu [email protected] arba telefonu +37065886098