Karjera

Sveiki užsukę į CPO LT karjeros puslapį, susipažinkime!

CPO LT – tai didžiausia Lietuvoje centrinė perkančioji organizacija, vykdanti centralizuotus viešuosius pirkimus per informacines sistemas bei pirkimus kitų perkančiųjų organizacijų vardu. Esame patikimas pirkimų partneris, kadangi nuo 2013 m. sutelkėme ir plečiame kūrybingą viešųjų pirkimų ir kitų sričių profesionalų komandą, kuri orientuota į geriausią pirkimo rezultatą. Savo veikloje siekiame ne tik vykdyti mums pavestą nacionalinės centinės perkančiosios organizacijos funkciją, bet, pirmiausia, teikti kokybiškas paslaugas savo klientams – verslui, perkančiosioms organizacijoms ir perkantiesiems subjektams – ir formuoti aukščiausiais skaidrumo standartais paremtą viešųjų pirkimų praktiką šalyje. Kviečiame jungtis į mūsų profesionalią ir draugišką komandą! 

Mūsų darbus vienija trys veiklos kryptys:

Kokių tikslų kartu sieksime?

CPO LT misija – vertės kūrimas valstybei ir visuomenei sudarant galimybes perkančiosioms organizacijoms efektyviai, skaidriai bei pažangiai įsigyti, o verslui – paprastai ir konkurencingomis sąlygomis parduoti prekes, paslaugas ar darbus viešųjų pirkimų būdu.

CPO LT vizija – tik aukščiausiais skaidrumo standartais bei geriausia viešųjų pirkimų praktika vykdomi centralizuoti viešieji pirkimai Lietuvoje. 

Ar mums pakeliui?

Esame pažangi organizacija: savo veikloje nenaudojame popierinių dokumentų, valdome elektronines viešųjų pirkimų platformas ir įgyvendiname kitus skaitmenizuotus sprendimus, kad savo klientams užtikrintume geriausiais patirtis.  Darbuotojams sudarome galimybes dirbti tiek biure, tiek ir nuotoliu iš bet kurio Lietuvos miesto ir bent keletą kartų per metus pakviečiame susitikti ir pasidžiaugti bendrais pasiekimais ar paminėti švenčių. Vertiname visus ir kiekvieną, dirbantį CPO LT.

CPO LT mes vadovaujamės šiomis vertybėmis:

  • Pasitikėjimas. Mes pasitikime savo klientais bei darbuotojais ir to paties tikimės iš jų. Mes įgaliname savo darbuotojus nebūti abejingiems klientų problemoms ir savarankiškai priimti sprendimus siekiant suteikti kokybišką paslaugą.
  • Bendradarbiavimas. Mums svarbūs pagarba grįsti santykiai tiek organizacijos viduje, tiek ir su išoriniais veiklos partneriais. Norime ne tik klausytis, bet ir girdėti, būti atviri kito nuomonei, tam, kad kartu pasiektume išsikeltus tikslus.
  • Drąsa veikti. Veikiame kaip darni ir tvirta komanda: įsiklausome, neignoruojame vienas kito idėjų ir tariamės. Visa tai leidžia priimti drąsius, bet pamatuotus sprendimus.
  • Kokybė. Auginame savo kompetencijas, turime aukštą atsakomybės lygį, mokomės iš klaidų ir pasiekimų bei gebame rasti optimalius sprendimus savo klientams.
  • Augimas. Siekiame mokytis ir tobulėti, dalintis informacija tarpusavyje bei sulaukti grįžtamojo ryšio iš savo klientų, neturėti išankstinių nuostatų ir formalaus požiūrio į problemą tam, kad galėtume tobulinti veiklos procesus bei užtikrinti aukščiausius viešųjų pirkimų standartus.

Darbo pasiūlymai

Strateginių pirkimų grupės pirkimų specialistas (atranka iki 2024-07-04 imtinai)

Sveikatos srities viešųjų pirkimų specialistui patikėsime: skaidriai ir efektyviai vykdyti priskirtus įstaigos atliekamus viešuosius pirkimus, atlikti priskirtų viešųjų pirkimų rinkos analizę, rengti ir derinti viešojo pirkimo dokumentus, užtikrinti tinkamą jų kokybę bei kitų įdomių ir profesinius įgūdžius formuojančių užduočių. Plačiau apie tai ir ką siūlome mainais - paspaudus "Daugiau informacijos".

Sveikatos srities pirkimų vadovas (atranka iki 2024-06-18 imtinai)

Sveikatos srities viešieji pirkimai - viena iš svarbiausių CPO LT veiklos sičių. Turime didelį įdirbį vykdydami sveikatos priežiūros ir gydymo įstaigų viešuosius pirkimus, ir šios srities pirkimų mastas vis plečiasi dėl viešųjų pirkimų centralizavimo politikos, pirkimų perdavimo CPO LT. Todėl mums labai reikia jūsų, kad galėtume kokybiškai ir greitai vykdyti pirkimus savo klientams. Susidomėjote? Kviečiame kandidatuoti!

Teisininkas (atranka iki 2024-06-12 imtinai)

Ieškome kolegos, kuris galėtų rengti ir/ar dalyvauti rengiant teisės aktų, sutarčių, viešųjų pirkimų dokumentų, ieškinių, apeliacinių, kasacinių, atskirųjų skundų, atsakymų į tiekėjų pretenzijas ir kitų teisinio pobūdžio dokumentų projektus bei atliktų kitas užduotis, kurios prisidėtų prie sėkmingos CPO LT veiklos.

Metodologijos ir mokymų skyriaus eksperto (atranka iki 2024-06-12 imtinai)

CPO LT, didėjant poreikiui teikti metodinę pagalbą bei konsultuoti tiek išorinius, tiek vidinius klientus, plečia metodologijos ir mokymų skyrių, tad laukiame pastiprinimo!

IEŠKOME SVEIKATOS SRITIES EKSPERTŲ

Vienkartinių medicinos priemonių sritis; Dezinfekcinių tirpalų sritis; Diagnostinių reagentų sritis; Medicininės įrangos sritis

Nacionalinė perkančioji organizacija CPO LT jau daugiau nei 10-metį kaupia centralizuotų viešųjų pirkimų patirtį bei yra sutelkusi aukščiausios kompetencijos profesionalus, kurių didžioji dalis turi didesnę nei 5-erių metų patirtį viešuosiuose pirkimuose. Kviečiame prisijungi prie mūsų augančios ambicingos komandos!

 Nerandate sau tinkamos pozicijos tarp šiuo metu pateiktų darbo pasiūlymų? Atsiųskite mums savo CV: visais įsidarbinimo CPO LT klausimais maloniai kviečiame kreiptis į Liną Gabartienę, žmogiškųjų išteklių vadybininkę, el. paštu [email protected] arba telefonu +37065886098