Pages Navigation Menu

Paprasta pirkti

lten  

Kontaktai

ĮSTAIGOS REKVIZITAI


Viešoji įstaiga CPO LT

Ukmergės g. 219-1, 07152 Vilnius

Kodas 302913276

PVM mokėtojo kodas LT100011286518

Banko sąskaita LT28 7300 0101 5058 5456

8 666 29090

info@cpo.lt

 

DARBUOTOJŲ KONTAKTAI


ADMINISTRACIJA

Direktorė Neringa Andrijauskienė 8 687 77151 n.andrijauskiene@cpo.lt
Direktoriaus pavaduotoja Vaida Vaitkevičiūtė-Daugvilė 8 666 29097 v.daugvile@cpo.lt
Viešųjų ryšių atstovė Ona Biveinienė 8 656 29722 o.biveiniene@cpo.lt
Vyriausioji buhalterė Svajonė Piestienė 8 666 29126 s.piestiene@cpo.lt
Vidinių procesų koordinatorė Kristina Talienė 8 666 29090 k.taliene@cpo.lt

TEISĖS IR PERSONALO SKYRIUS

Teisininkas Einaras Vitkus 8 666 29100 e.vitkus@cpo.lt
Teisininkė Regina Shoaib 8 658 89408 r.shoaib@cpo.lt

METODOLOGIJOS IR MOKYMŲ SKYRIUS

Skyriaus vadovė Kristina Gaižutienė 8 666 29087 k.gaizutiene@cpo.lt
 Ekspertė Edita Rimkutė  8 673 26476 e.rimkute@cpo.lt
 Ekspertė Inga Jankūnienė 8 666 29033 i.jankuniene@cpo.lt
 Ekspertė Edita Ališauskaitė- Vorožeikinienė 8 666 95668 e.alisauskaite-vorozeikiniene@cpo.lt
 Ekspertė (vartotojų konsultavimas) Vilma Raudonienė 8 658 34005 v.raudoniene@cpo.lt
 Ekspertė Aurelija Matusevičiūtė a.matuseviciute@cpo.lt
 Ekspertė Agnė Pliupelė 8 658 34014 a.pliupele@cpo.lt
 Analitikė Jevgenija Kirijenko j.kirijenko@cpo.lt

INFORMACINIŲ SISTEMŲ SKYRIUS

Skyriaus vadovas Arturas Maruškevičius
Projektų vadovas Donatas Sandonavičius
Programuotojas analitikas Vadim Mentiukov
Programuotojas analitikas Dmitrij Miasnikov
Programuotojas analitikas Vytautas Reimontas
Programuotojas analitikas Geividas Evseičikas
Programuotojas analitikas Erdvinas Perednikas

BIURO IR VEIKLOS APTARNAVIMO SRITIES PIRKIMŲ SKYRIUS

Skyriaus vadovas Darius Marma  8 666 29130 d.marma@cpo.lt
Konsultantė Rosita Kristina Lengvenienė 8 666 29121 r.lengveniene@cpo.lt
Konsultantė Kamilė Šataitė 8 658 34019 k.sataite@cpo.lt
Konsultantė Vaiva Šermukšnytė-Lufino 8 666 29112 v.sermuksnyte@cpo.lt
Konsultantė Raminta Indriūnaitė 8 691 18979 r.indriunaite@cpo.lt
Informacinių ir komunikacinių technologijų pirkimų grupė
Grupės vadovas Karolis Baryza 8 666 29167 k.baryza@cpo.lt
Pirkimų vadovė Milda Viteikienė 8 666 29019 m.viteikiene@cpo.lt
Pirkimų vadovė Daiva Rastenienė 8 621 95278 d.rasteniene@cpo.lt
Paslaugų pirkimų grupė
Grupės vadovė Indrė Kreivėnaitė 8 666 29163 i.kreivenaite@cpo.lt
Pirkimų vadovė Vilmantė Nausėdaitė 8 667 56370 v.nausedaite@cpo.lt
Pirkimų vadovė Rasa Prieskienė 8 666 29028 r.prieskiene@cpo.lt
Pirkimų vadovė Ramunė Franckevičienė 8 614 82426 r.franckeviciene@cpo.lt
Pirkimų vadovė Leta Kalinauskaitė 8 658 34009 l.kalinauskaite@cpo.lt
Pirkimų specialistė Eimantė Liubertaitė 8 658 89403 e.liubertaite@cpo.lt
Pirkimų specialistė Aistė Raudoniūtė 8 658 89437 a.raudoniute@cpo.lt
Prekių pirkimų grupė
Grupės vadovas Šarūnas Jurėnas 8 658 34004 s.jurenas@cpo.lt
Pirkimų vadovė Vaida Misūnienė  8 658 89431 v.misiuniene@cpo.lt
Pirkimų vadovas Tomas Laptikas 8 674 44339 t.laptikas@cpo.lt

STATYBŲ SRITIES PIRKIMŲ SKYRIUS

Skyriaus vadovas Mindaugas Žiukas  8 675 90243 m.ziukas@cpo.lt
Konsultantas Zigmas Aleksandravičius  8 666 29171 z.aleksandravicius@cpo.lt
Konsultantė Diana Širvinskaitė  8 658 89421 d.sirvinskaite@cpo.lt
Paslaugų ir darbų pirkimų grupė
Grupės vadovė Diana Šabanaitė  8 658 89409 d.sabanaite@cpo.lt
Pirkimų vadovė Irena Urbšienė  8 666 29024 i.urbsiene@cpo.lt
Pirkimų vadovė Virginija Krunglevičienė  8 658 89422 v.krugleviciene@cpo.lt
Pirkimų vadovė Irma Dargė  8 658 89424 i.darge@cpo.lt

SVEIKATOS SRITIES PIRKIMŲ SKYRIUS

Skyriaus vadovė Aušra Krasnickaitė  8 608 49205 a.krasnickaite@cpo.lt
Ekspertė Judita Rybakova j.rybakova@cpo.lt
Konsultantė Ingrida Palčiauskaitė  8 666 29177 i.palciauskaite@cpo.lt
Konsultantė Indrė Salickienė  8 630 10686 i.salickiene@cpo.lt
Prekių ir paslaugų pirkimų grupė
Pirkimų grupės vadovė Laima Vilemaitė  8 666 29180 l.vilemaite@cpo.lt
Pirkimų vadovė Margarita Skėrienė  8 658 34016 m.skeriene@cpo.lt
Pirkimų vadovė Dovilė Aleksandravičienė  8 658 89426 d.aleksandraviciene@cpo.lt
Pirkimų vadovė Agnė Kralikė  8 691 18978 a.kralike@cpo.lt

 

Paskutinį kartą kontaktai atnaujinti 2019 10 14