Pages Navigation Menu

Paprasta pirkti

lten  

Kontaktai

ĮSTAIGOS REKVIZITAI


Viešoji įstaiga CPO LT

Gedimino pr. 38, 01104 Vilnius

Kodas 302913276

PVM mokėtojo kodas LT100011286518

Banko sąskaita LT28 7300 0101 5058 5456

8 666 29090

info@cpo.lt

 

DARBUOTOJŲ KONTAKTAI


ADMINISTRACIJA

Direktorius Darius Vedrickas 8 677 91998 d.vedrickas@cpo.lt
Direktoriaus pavaduotoja Vaida Vaitkevičiūtė-Daugvilė 8 666 29097 v.daugvile@cpo.lt
Viešųjų ryšių atstovė Ona Biveinienė 8 656 29722 o.biveiniene@cpo.lt
Vyriausioji buhalterė Svajonė Piestienė 8 666 29126 s.piestiene@cpo.lt
Vidinių procesų koordinatorė Kristina Talienė 8 666 29090 k.taliene@cpo.lt
Projekto administratorė Edita Rudakaitė-Šaukštel  8 605 30864 e.rudakaite-saukstel@cpo.lt

TEISĖS IR PERSONALO SKYRIUS

Teisininkas Einaras Vitkus 8 666 29100 e.vitkus@cpo.lt

METODOLOGIJOS IR MOKYMŲ SKYRIUS

AnalitikėJevgenija Kirijenko j.kirijenko@cpo.lt

Skyriaus vadovė Kristina Gaižutienė 8 666 29087 k.gaizutiene@cpo.lt
 Ekspertė Edita Rimkutė  8 673 26476 e.rimkute@cpo.lt
 Ekspertė Inga Jankūnienė 8 666 29033 i.jankuniene@cpo.lt
 Ekspertė Edita Ališauskaitė- Vorožeikinienė 8 637 30732 e.alisauskaite-vorozeikiniene@cpo.lt
 Ekspertė Vilma Raudonienė 8 658 34005 v.raudoniene@cpo.lt
 Ekspertė Agnė Pliupelė 8 658 34014 a.pliupele@cpo.lt

INFORMACINIŲ SISTEMŲ SKYRIUS

Skyriaus vadovas Arturas Maruškevičius
Projektų vadovas Donatas Sandonavičius
Programuotojas analitikas Vadim Mentiukov
Programuotojas analitikas Dmitrij Miasnikov
Programuotoja analitikė Kamilė Radlinskaitė
Programuotojas analitikas Vytautas Reimontas
Programuotojas analitikas Geividas Evseičikas
Programuotojas analitikas Erdvinas Perednikas

BIURO IR VEIKLOS APTARNAVIMO SRITIES PIRKIMŲ SKYRIUS

Skyriaus vadovas Darius Marma  8 666 29130 d.marma@cpo.lt
Konsultantė Rosita Kristina Lengvenienė 8 666 29121 r.lengveniene@cpo.lt
Konsultantė Renata Golovčianskienė 8 666 29116 r.golovcianskiene@cpo.lt
Konsultantė Vaiva Šermukšnytė-Lufino 8 666 29112 v.sermuksnyte@cpo.lt
Informacinių ir komunikacinių technologijų pirkimų grupė
Grupės vadovas Karolis Baryza 8 666 29167 k.baryza@cpo.lt
Pirkimų vadovas Rimantas Gruodis 8 675 90243 r.gruodis@cpo.lt
Paslaugų pirkimų grupė
Grupės vadovė Indrė Kreivėnaitė 8 666 29163 i.kreivenaite@cpo.lt
Pirkimų vadovė Vilmantė Nausėdaitė 8 667 56370 v.nausedaite@cpo.lt
Pirkimų vadovė Ramunė Franckevičienė 8 614 82426 r.franckeviciene@cpo.lt
Pirkimų vadovė Leta Kalinauskaitė 8 658 34009 l.kalinauskaite@cpo.lt
Pirkimų vadovas Šarūnas Jurėnas 8 658 34004 s.jurenas@cpo.lt
Prekių pirkimų grupė
Pirkimų vadovas Dainius Navickas 8 630 56373 d.navickas@cpo.lt
Pirkimų vadovė Rasa Prieskienė 8 666 29028 r.prieskiene@cpo.lt
Pirkimų vadovė Indrė Rulevičiūtė 8 666 29158 i.ruleviciute@cpo.lt
Pirkimų vadovas Tomas Laptikas 8 674 44339 t.laptikas@cpo.lt

STATYBŲ SRITIES PIRKIMŲ SKYRIUS

Konsultantas Zigmas Aleksandravičius  8 666 29171 z.aleksandravicius@cpo.lt
Paslaugų ir darbų pirkimų grupė
Grupės vadovė Milda Viteikienė 8 666 29019 m.viteikiene@cpo.lt
Pirkimų vadovė Irena Urbšienė 8 666 29024 i.urbsiene@cpo.lt
Pirkimų vadovė Eglė Macijauskienė 8 607 03546 e.macijauskiene@cpo.lt
Pirkimų vadovė Daiva Rastenienė 8 621 95278 d.rasteniene@cpo.lt

SVEIKATOS SRITIES PIRKIMŲ SKYRIUS

Skyriaus vadovė Aušra Krasnickaitė  8 608 49205 a.krasnickaite@cpo.lt
Ekspertė Judita Rybakova j.rybakova@cpo.lt
Konsultantė Ingrida Palčiauskaitė  8 666 29177 i.palciauskaite@cpo.lt
Konsultantė Indrė Salickienė  8 630 10686 i.salickiene@cpo.lt
Prekių ir paslaugų pirkimų grupė
Pirkimų grupės vadovė Laima Vilemaitė  8 666 29180 l.vilemaite@cpo.lt
Pirkimų vadovas Mindaugas Petkelis  8 658 94866 m.petkelis@cpo.lt

 

Paskutinį kartą kontaktai atnaujinti 2019 10 14