Pages Navigation Menu

Paprasta pirkti

lten  

Kontaktai

ĮSTAIGOS REKVIZITAI


Viešoji įstaiga CPO LT

Gedimino pr. 38, 01104 Vilnius

Kodas 302913276

PVM mokėtojo kodas LT100011286518

Banko sąskaita LT28 7300 0101 5058 5456

(8 5) 205 3747

info@cpo.lt

 

DARBUOTOJŲ KONTAKTAI


ADMINISTRACIJA

Direktorius Darius Vedrickas (8 5) 251 4376 d.vedrickas@cpo.lt
Direktoriaus pavaduotoja Vaida Vaitkevičiūtė-Daugvilė (8 5) 200 0837 v.daugvile@cpo.lt
Viešųjų ryšių atstovė Ona Biveinienė (8 5) 205 3741 o.biveiniene@cpo.lt
Vyriausioji buhalterė Svajonė Piestienė (8 5) 205 4921 s.piestiene@cpo.lt
Vidinių procesų koordinatorius Kristina Talienė (8 5) 205 3747 k.taliene@cpo.lt

TEISĖS IR PERSONALO SKYRIUS

Teisininkas Einaras Vitkus (8 5) 243 1631 e.vitkus@cpo.lt

METODOLOGIJOS IR MOKYMŲ SKYRIUS

Skyriaus vedėja Kristina Gaižutienė (8 5) 205 3745 k.gaizutienė@cpo.lt
 Ekspertė Edita Rimkutė  (8 5) 205 4876 e.rimkute@cpo.lt
 Ekspertė Inga Jankūnienė  (8 5) 255 3303 i.jankuniene@cpo.lt
 Ekspertė Edita Ališauskaitė- Vorožeikinienė  (8 5) 205 4922 e.alisauskaite-vorozeikiniene@cpo.lt
 Analitikė Jevgenija Kirijenko j.kirijenko@cpo.lt

INFORMACINIŲ SISTEMŲ SKYRIUS

Skyriaus vadovas Donatas Sandonavičius
Projektų vadovas Arturas Maruškevičius
Programuotojas analitikas Vadim Mentiukov
Programuotojas analitikas Dmitrij Miasnikov
Programuotoja analitikė Kamilė Radlinskaitė
Programuotojas analitikas Vytautas Reimontas
Programuotojas analitikas Geividas Evseičikas

BIURO IR VEIKLOS APTARNAVIMO SRITIES PIRKIMŲ SKYRIUS

Skyriaus vadovas Darius Marma  (8 5) 204 1337 d.marma@cpo.lt
Konsultantė Rosita Kristina Lengvenienė (8 5) 200 0836 r.lengveniene@cpo.lt
Konsultantė Renata Golovčianskienė (8 5) 205 3740 r.golovcianskiene@cpo.lt
Konsultantė Vaiva Šermukšnytė (8 5) 251 4405 v.sermuksnyte@cpo.lt
Informacinių ir komunikacinių technologijų pirkimų grupė
Grupės vadovas Karolis Baryza (8 5) 200 0835 k.baryza@cpo.lt
Pirkimų vadovė Aušra Krasnickaitė (8 5) 204 1340 a.krasnickaite@cpo.lt
Paslaugų pirkimų grupė
Grupės vadovė Indrė Kreivėnaitė (8 5) 205 3746 i.kreivenaite@cpo.lt
Pirkimų vadovė Vilmantė Nausėdaitė (8 5) 2191563 v.nausedaite@cpo.lt
Prekių pirkimų grupė
Grupės vadovas Dainius Navickas (8 5) 274 8727 d.navickas@cpo.lt
Pirkimų vadovė Rasa Prieskienė (8 5) 2053743 r.prieskiene@cpo.lt
Pirkimų vadovė Indrė Rulevičiūtė (8 5) 2107483 i.ruleviciute@cpo.lt

STATYBŲ SRITIES PIRKIMŲ SKYRIUS

Konsultantas Zigmas Aleksandravičius  (8 5) 205 4877 z.aleksandravicius@cpo.lt
Paslaugų ir darbų pirkimų grupė
Grupės vadovė Milda Viteikienė (8 5) 204 1339 m.viteikiene@cpo.lt
Pirkimų vadovė Irena Urbšienė (8 5) 205 3738 i.urbsiene@cpo.lt
Pirkimų vadovė Eglė Macijauskienė (8 5) 204 1336 e.macijauskiene@cpo.lt
Pirkimų vadovė Daiva Rastenienė d.rasteniene@cpo.lt

SVEIKATOS SRITIES PIRKIMŲ SKYRIUS

Skyriaus vadovė Lina Romančikaitė-Klingienė  (8 5) 205 3740 l.romancikaite@cpo.lt
Ekspertė Judita Rybakova j.rybakova@cpo.lt
Konsultantė Ingrida Palčiauskaitė  (8 5) 205 3739 i.palciauskaite@cpo.lt
Prekių ir paslaugų pirkimų grupė
Pirkimų vadovė Laima Vilemaitė  (8 5) 205 3744 l.vilemaite@cpo.lt
Pirkimų vadovas Mindaugas Petkelis  (8 5) 204 1338 m.petkelis@cpo.lt

 

Paskutinį kartą kontaktai atnaujinti 2019 10 14