Atnaujintame spausdinimo įrangos nuomos ir aptarnavimo (2019) modulyje išplėstas paslaugų asortimentas

CPO LT elektroniniame kataloge perkančiosioms organizacijoms siūlomas atnaujintas spausdinimo įrangos nuomos ir aptarnavimo modulis.

Perkančiosios organizacijos (PO) galės rinktis prekes iš siūlomų dviejų pirkimo dalių – rašalinių arba lazerinių spausdintuvų  ir daugiafunkcinių įrenginių. Atnaujinant šį modulį, buvo atlikta rinkos analizė bei perkančiųjų organizacijų poreikio tyrimas. Išanalizavus gautą informaciją, siūlomas asortimentas išplėstas nauja prekių kategorija- modulyje atsirado rašalinių įrenginių nuoma, kurios pageidavo daugelis PO.

Naudodamiesi šiuo pirkimų moduliu, užsakovai gali  išsinuomoti spausdinimo įrangą kartu su įrangos priežiūra, remontu ir eksploatacinių medžiagų tiekimu. Taip perkančiosioms organizacijoms sumažėja administracinė našta, kadangi nebereikia rūpinantis biuro organizacine technika.

Atnaujintame pirkimų modulyje spausdinimo įrangos nuomą ir aptarnavimą siūlys 11 tiekėjų  daugiau nei bet kada anksčiau. Kadangi  modulis sukurtas dinaminėje pirkimų sistemoje (DPS), tai per visą jo galiojimo laikotarpį ( iki 2021-12-20) nauji rinkos dalyviai, siūlantys šias prekes ir paslaugas, galės papildyti tiekėjų sąrašą. Taip tikimąsi didinti konkurenciją ir užtikrinti optimaliausias kainas perkančiosioms organizacijoms.

CPO LT atkreipia dėmesį, kad šio modulio prekėms taikomi žaliųjų pirkimų kriterijai. Spausdinimo įranga atitinka šiuos kriterijus, nes jų sudėtyje nėra sveikatai ir aplinkai kenksmingų medžiagų, jų gamyboje efektyviai naudojama elektros energija, taupomas vanduo ir pan. Perkančiosios organizacijos, naudodamos šiuos produktus, prisidės prie aplinkos tausojimo, racionalaus materialinių išteklių naudojimo.

Detalų pirkimo aprašymą rasite čia.

Informuojame, kad vadovaujantis LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu nuo  2019-07-01 tiekėjams  yra apmokestinamos CPO LT teikiamos paslaugos – 0,6 proc. nuo pagrindinės sutarties kainos.

Kilus klausimų, prašome kreiptis į konsultantę I.Žalnieriūnaitę, tel. (8 5)2514405,el. p. [email protected]

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: