CPO LT el. kataloge jau galima ne tik rinktis iš esamo elektros generatorių asortimento, bet ir įsigyti jų įrengimo darbus kartu su projektavimo paslaugomis

Tęsdama pernai pradėtus darbus, CPO LT sukūrė elektros generatorių, jų įrengimo darbų kartu su projektavimo paslaugomis modulį. Šiame modulyje perkančiosios organizacijos gali ne tik įsigyti elektros generatorius kaip prekę iš esamo asortimento, tačiau rangovas turės ir prijungti generatorių į elektros tinklą bei gauti reikalingus dokumentus šiems darbams atlikti.

Kurdama šį modulį CPO LT atsižvelgė į perkančiųjų organizacijų poreikį, kadangi kai kurie pirkėjai išsakė lūkestį, jog jiems būtų daug paprasčiau, jei CPO LT kataloge kartu su generatoriais būtų galima kompleksiškai įsigyti ir jų įrengimo darbus.

Įsigydamos elektros generatorius bei jų įrengimo darbus perkančiosios organizacijos turi galimybę pasirinkti mažiausios kainos arba kainos ir kokybės santykio kriterijų. Taip pat pirkėjai gali būti užtikrinti, kad perkami darbai bus draugiški aplinkai ir atitiks Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus.

Modulyje šiuo metu registruoti 5 tiekėjai. Kadangi modulis yra sukonstruotas dinaminės pirkimo sistemos (DPS) pagrindu, nauji tiekėjai prie katalogo gali prisijungti ir generatorius, jų įrengimo darbus kartu su projektavimo paslaugomis pasiūlyti visą DPS galiojimo laikotarpį. DPS galiojimo laikotarpiu CPO LT nuolat stebės rinkoje esančią situaciją ir, esant poreikiui, tobulins pirkimo dokumentus, kad įsigyjamos prekės ir darbai kaip galima labiau atitiktų  perkančiųjų organizacijų poreikius.

Primename, kad CPO LT, atsižvelgdama į neramią geopolitinę situaciją bei perkančiųjų organizacijų poreikį užtikrinti elektros energijos nenutrūkstamą tiekimą nelaimės avarijos atveju, 2023 metais sukūrė elektros generatorių su pristatymu modulį, kurio dėka perkančiosios organizacijos nesudėtingai gali įsigyti reikiamą įrangą.

Plačiau apie naują paslaugą rasite čia: katalogas.cpo.lt

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: