CPO LT inicijuoja vienkartinių veido kaukių konsoliduotąjį pirkimą

CPO LT, įvertinusi augantį vienkartinių veido kaukių poreikį viešojo sektoriaus bei savivaldos institucijų įstaigoms ir organizacijoms, skelbia konsoliduotąjį šių prekių pirkimą, skirtą ne medicinos įstaigoms,  neturinčioms sutarčių su teritorinėmis ligonių kasomis ir kurių perkamoms prekėms taikomas 21 proc. PVM. Perkančiosios organizacijos, kurios ruošiasi vykdyti vienkartinių veido kaukių viešąjį pirkimą, kviečiamos neskelbti atskiro pirkimo, o teikti savo poreikį CPO LT ir jungtis į konsoliduotąjį pirkimą.
Vienkartinių veido kaukių viešasis pirkimas skelbiamas šiomis sąlygomis:
Vnt. kaina – 0,06 eur be PVM, konkurso trukmė -8 d. d., įsipareigojimas nupirkti 100 proc. prekių kieko, pristatymo terminas – 5 d. d.
Perkančiosios organizacijos, kurioms priimtinos šios viešojo pirkimo sąlgos, kviečiamos iki 2020 m. lapkričio 20 d. pateikti savo poreikį Sveikatos srities pirkimų skyriaus Prekių ir paslaugų pirkimų skyriaus konsultantei Ingridai Palčiauskaitei (tel. 8 666 29177, el. p. [email protected]).

Atkreipiame dėmesį, kad tiekėjas, laimėjęs konsoliduotąjį pirkimą, su kiekviena perkančiąja organizacija, sudarys atskirą pirkimo sutartį.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: