CPO LT kartu su EBPO įgyvendina bandomąjį funkcinių lovų modulio projektą

CPO LT kartu su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO), Ekonomikos ir inovacijų ministerija bei kitais partneriais vykdo bandomąjį projektą, kurio tikslas – didinti Lietuvos viešųjų pirkimų sistemos efektyvumą įgyvendinant viešųjų pirkimų centralizaciją bei profesionalumą.

Dvi dienas vykusiame susitikime, kuriame dalyvavo CPO LT, EBPO, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Viešųjų pirkimų tarnybos ir Europos Komisijos atstovai,  buvo pristatytas CPO LT gyvavimo ciklo sąnaudų metodu (LCC) įgyvendinamas bandomasis funkcinių lovų, skirtų reanimacijai, modulio projektas.

Kuriant šį modulį buvo siekiama, kad funkcines lovas perkančiosios organizacijos įsigytų kuo efektyviau, jos būtų aukščiausios kokybės ir lėšų būtų sutaupyta kad per visą produkto gyvavimo ciklą, kadangi ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas bus nustatomas pagal kainą, sąnaudas ir kokybę.

Svarbu pažymėti, jog ir tiekėjams taip sudaromos sąlygos CPO LT kataloge konkuruoti aukštos kokybės prekėmis.

Reanimacijai skirtų funkcinių lovų modulis, planuojama, bus aktyvus ir užsakymus perkančiosios organizacijos galės formuoti jau artimiausiu metu.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: