CPO LT katalogas – pagrindinis daugiabučių renovacijos proceso pagalbininkas

Parodoje RESTA portalas STATYBŲ NAUJIENOS LT surengė diskusiją daugiabučių namų gyventojams “Kaip seną būstą paversti šiuolaikiniu?” Didelio susidomėjimo sulaukusiame renginyje kartu su mokslininkais, statybinių organizacijų vadovais, Aplinkos apsaugos viceministre p. D. Matoniene dalyvavo CPO LT direktorius Rolandas Černiauskas.

Diskusijos dalyviams, daugiabučių bendrijų pirmininkams, renovacijos proceso organizatoriams buvo pristatyti CPO LT kataloge siūlomi darbai ir paslaugos daugiabučių renovavimui. R. Černiauskas pažymėjo, kad katalogas sudarytas ir pastoviai plečiamas atsižvelgiant į pirkėjų poreikius. Užbaigus šiuo metu vykdomas pirkimo procedūras tiekėjų skaičius pasieks 289, o planuojamas preliminarių sutarčių skaičius 292 sutarčių. Pagal minėtas sutartis bus galimybė įsigyti visus pastatų renovacijos darbus, taip pat ir inovatyvių technologijų: geoterminio šildymo, saulės kolektorių, rekuperacinių sistemų, modernių liftų įrengimo ir kt. darbus. Tai užtikrins ne tik kokybišką pastatų atnaujinimą, būsto išlaikymo kaštų mažėjimą, bet ir sveikos aplinkos sukūrimą, kurioje žmogus fiziškai ir psichiškai pasijustų geriau. CPO LT direktorius pabrėžė, kad elektroninio katalogo pagalba vien per metus (nuo 2013 m. balandžio mėn.) buvo sudaryta 411 pastatų renovacijos sutarčių (lyginant su diskusijoje Aplinkos apsaugos viceministrės p. D. Matonienės nurodytu bendru 500 daugiabučių renovacijos sutarčių skaičiumi per visą 10 metų daugiabučių renovacijos laikotarpį, tai išskirtinio dėmesio vertas rezultatas). Vien dėl skaidriai ir produktyviai įvykdytų pastatų renovacijos pirkimų CPO LT elektroniniame kataloge nuo 2013 m. balandžio mėn. buvo sutaupyta net 21 mln. planuotų lėšų (tokio kiekio savo reikmėms CPO LT nesunaudotų ir per 10 metų).

Atsižvelgiant į tai, galima pagrįstai teigti, kad CPO LT galima laikyti vienu pagrindinių, efektyviu renovacijos proceso pagalbininku.

Plačiau apie diskusiją: http://www.statybunaujienos.lt/naujiena/Diskusija-I-dalis-Seno-buto-ypatumai-%E2%80%93-prie-sienu-prisalusios-svarko-rankoves/564

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: