CPO LT paskelbė mobiliųjų telefonų centralizuotą viešąjį pirkimą

Viešoji įstaiga CPO LT (toliau – CPO LT), atsižvelgdama į perkančiųjų organizacijų pageidavimus ir siekdama atnaujinti prekių asortimentą kokybiškomis, geresnių parametrų prekėmis, atitinkančiomis vartotojų poreikius, paskelbė naują centralizuotą viešąjį „Mobiliųjų telefonų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą“ pirkimą (pirkimo Nr. 456921).
Pirkimas pagal technines telefonų savybes suskaidytas į 11 pirkimo objekto dalių ir vykdomas taikant dinaminę pirkimo sistemą (toliau – DPS).
Verslo subjektai, norintys tapti  tiekėjais CPO LT elektroniniame kataloge, iki 2019 m. gruodžio 2 d. turi pateikti paraiškas ir pašalinimo pagrindų nebuvimą bei kvalifikaciją patvirtinančius dokumentus.
Šiame DPS mobiliųjų telefonų pirkime bus galimybė nuolat atnaujinti prekes, patikslinti ar papildyti techninę specifikaciją. Taip atsiras galimybės operatyviai reaguoti į rinkos pokyčius, į centralizuotus viešuosius pirkimus greičiau įtraukti naujus telefonų modelius bei atsisakyti techniškai ar morališkai pasenusių.
Lanksčios dalyvavimo šiuose pirkimuose sąlygos (pagal VPĮ privalomi reikalavimai dėl pašalinimo pagrindų neturėjimo; minimalūs kvalifikacijos reikalavimai; galimybė tiekėjams į DPS  patekti bet kuriuo metu iki DPS galiojimo pabaigos 2023 m. gruodžio 4 d.) skatins tiekėjų konkurenciją bei leis perkančiosioms organizacijos įsigyti prekes geriausiomis sąlygomis.
Kviečiame mobiliųjų telefonų tiekėjus susipažinti su paskelbtomis pirkimo sąlygomis, dalyvauti šiame pirkime ir pateikti paraiškas. Susipažinti su pirkimo dokumentais galite čia.
Terminas pirmosioms paraiškoms pateikti yra iki 2019 m. gruodžio 2 d. (10 val. 00 min.).
Kilus klausimų, prašome kreipkitės į pirkimų vadovę Rasą Prieskienę, tel. (8 5) 205 3743, el. p. [email protected]

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: