CPO LT patikrino Žemėtvarkos modulio Tiekėjų atitikimą kvalifikaciniams reikalavimams (pašalinimo pagrindų nebuvimui)

CPO LT nuolatos vykdo tiekėjų, dalyvaujančių centralizuotuose viešuosiuose pirkimuose per elektroninų katalogų įrankį, patikrą jų atitikimui kvalifikacinimas reikalavimams (tuo pačiu ir pašalinimo pagrindų nebuvimui).
2020 m. kovo mėnesį buvo patikrinti “Suprojektuotų žemės sklypų paženklinimo vietovėje ir kadastro duomenų bylų parengimo bei kadastro duomenų tikslinimo paslaugų“ modulio tiekėjai, su kuriais CPO LT yra sudariusi preliminariąsias sutartis šioms paslaugoms. Planinio patikrinimo metu buvo tikrinama, ar  22 verslo įmonių kvalifikacija atitinka jų deklaruotą, ar nėra kitų pašalinimo pagrindų, numatytų Viešųjų pirkimų įstatyme.
Džiugu, kad visų patikrintų Tiekėjų kvalifikacija ir kiti reikalavimai atitinka jiems keliamus viešųjų pirkimų ir konkursų sąlygų reikalavimus.
Tačiau CPO LT gali vykdyti (ir tai atlieka) neplaninius Tiekjų patikrinimus, jei gauna  perkančiųjų organizacijų  ar kitų suinteresuotų įmonių nusiskundimus arba informaciją apie pažeidimus. Tiekėjų nuolatinė kontrolė vykdoma siekiant užtikrinti, kad CPO LT elektroninio katalogo Tiekėjais būtų tik kvalifikuočiausi, socialiai atsakingi ir skaidraus verslo subjektai.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: