CPO LT pristato Specializuoto skalbimo su skalbinių nuoma modulį

CPO LT, tenkindama sveikatos priežiūros ir kitų panašaus profilio įstaigų poreikius, papildė elektroninį katalogą nauju Specializuoto skalbimo su skalbinių nuoma moduliu.

Modulyje galima įsigyti specializuoto skalbimo su skalbinių nuoma paslaugą. Skalbimo su skalbinių nuoma paslaugų centralizavimas yra dar vienas efektyvus ir progresyvus žingsnis, išlaisvinantis gydymo įstaigas nuo papildomos veiklos ir leidžiantis joms telktis pagrindinei savo misijai. Šiame modulyje perkančiosios organizacijos taip pat galės įsigyti ir įstaigai priklausančių skalbinių skalbimo paslaugas.

Modulyje siūlomų skalbimo paslaugų technologijos procesas, skalbyklų įrengimas, priežiūra ir sveikatos saugos reikalavimai skalbyklose atitinka visus teisės aktų reikalavimus, keliamus sveikatos priežiūros įstaigų skalbinių skalbimui.

Svarbu, kad Specializuoto skalbimo su skalbinių nuoma modulyje siūlomos paslaugos atitinka žaliųjų pirkimų reikalavimus. Pirkdamos šias paslaugas, perkančiosios organizacijos skatins švarių technologijų naudojimą, prisidės prie aplinkos teršimo mažinimo bei tvarios ekonomikos vystymo.

Šiuo metu savo paslaugas modulyje jau siūlo 8 tiekėjai.

Kviečiame perkančiąsias organizacijas naudotis naujai sukurtu moduliu, o rinkos dalyvius, kurie dar neprisijungė prie šio modulio, raginame teikti paraiškas ir tapti CPO LT elektroninio katalogo tiekėjais.

Su Specializuoto skalbimo su skalbinių nuoma moduliu kviečiame susipažinti čia.

Kilus klausimų,  prašome kreiptis į Ingridą Palčiauskaitę, Sveikatos srities pirkimų konsultantę, tel. 8 666 29177, el. p. [email protected]

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: