CPO LT profesionalumą įsivertino ProcurCompEU įrankiu

CPO LT kaip kompetencijų centras, turintis ambiciją nuolat tobulėti ir plėsti darbuotojų profesines žinias bei praktinius įgūdžius, dalyvavo ProcurCompEU Europos viešųjų pirkimų specialistų kompetencijų sistemos vertinime. Rezultatai rodo, jog CPO LT pritraukia stiprių talentų.

Vertinime dalyvavo 43 asmenys iš 4 skyrių, kurie, pagal ProcurCompEU kompetencijų vertinimo matricą, įsivertino savo profesinį lygį – 30 „kietųjų“ ir „minkštųjų“ kompetencijų bei įgūdžių, kuriuos turėtų turėti viešojo pirkimo specialistai, atsižvelgiant į jų atliekamą vaidmenį. Svarbu pažymėti, jog didžioji dalis respondentų turi didesnę nei 5-erių metų patirtį viešuosiuose pirkimuose, daugiau nei 80 proc. jų viešieji pirkimai yra tiesioginė veikla. CPO LT viešųjų pirkimų praktikų kompetencijų matricos įvertinimas parodė aukštą darbuotojų profesinį lygį.

Šis vertinimas atliktas dalyvaujant bendrame su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) projekte „Viešojo sektoriaus efektyvumo didinimas Lietuvos viešųjų pirkimų sistemoje įgyvendinant centralizavimą ir profesionalizavimą reformą“.

„Po šio kompetencijų vertinimo galėsime efektyviau planuoti, kaip stiprinti savo darbuotojų kompetencijas apibrėžtose srityse, atliepti įgūdžių ir žinių kaupimo poreikį inicijuojant mokymus konkrečiomis temomis. Tai itin svarbu dėl kelių priežasčių: pirma, siekiant išlaikyti CPO LT kaip kompetencijų centro pasitikėjimą rinkoje, antra – motyvuoti ir auginti turimus talentus bei pritraukti naujus darbuotojus, kuriems būtų svarbus profesinis augimas ir tobulėjimas profesionalų komandoje“, – sako Vaida Vaitkevičiūtė-Daugvilė, CPO LT Direktoriaus pavaduotoja.

ProcurCompEU – tai Europos Komisijos sukurta priemonė, skirta viešųjų pirkimų profesionalumui didinti.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: