CPO LT skiria stipendijas Mykolo Romerio universiteto Viešųjų pirkimų teisės studijų programos studentams

Viešoji įstaiga CPO LT pasirašė socialinės partnerystės sutartį su Mykolo Romerio universitetu, nuo 2021/22 mokslo metų siūlančiu Viešųjų pirkimų teisės studijų programą. Siekiant paskatinti jaunimą rinktis šias studijas, CPO LT gabiausiems studentams skirs iki 2500 Eur metines stipendijas.

Pastaruoju metu praktikoje akcentuojamas efektyvių viešųjų pirkimų tikslas. Siekiama, kad viešieji pirkimai būtų orientuoti ne tiek į procesą, bet į rezultatą – t. y. leistų perkančiosioms organizacijoms įsigyti tinkamiausias prekes, paslaugas ar darbus, tuo pačiu prisidėtų prie konkurencingesnės, inovatyvesnės, tvaresnės ir skaidresnės ekonomikos kūrimo.

Siekiant šių tikslų, pagrindinis vaidmuo tenka viešųjų pirkimų specialistams. Permainų vykdymui būtini profesionalūs, kompetentingi, turintys analitinio ir kritinio mąstymo gebėjimų, kūrybiški ir inovatyvūs darbuotojai. Šiuo metu susiduriama su sistemine problema – aukštos kompetencijos viešųjų pirkimų specialistų trūkumu darbo rinkoje.

Mykolo Romerio universiteto sprendimas pasiūlyti Viešųjų pirkimų teisės studijų programą, kuri yra vienintelė specializuota tokio pobūdžio studijų programa Lietuvoje, CPO LT, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos ir Viešųjų pirkimų tarnybos vertintinas kaip ypač reikšmingas žingsnis rengiant viešųjų pirkimų specialistus. Siekiant paskatinti jaunimą rinktis šį profesinį kelią gabiausiems studentams bus skiriamos stipendijos, tai finansinė paskata motyvuotiems jaunuoliams rinktis šią profesiją bei artimiausiu metu papildyti viešųjų pirkimų specialistų bendruomenę.

Baigusieji šias studijas viešųjų pirkimų specialistai bus laukiami ir CPO LT – didžiausioje centrinėje perkančiojoje organizacijoje Lietuvoje, kur galės pritaikyti savo žinias vykdydami didelės apimties, reikalaujančius kūrybiškų ir inovatyvių sprendimų centralizuotus viešuosius pirkimus.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: