Dar patogesnis CPO LT katalogo Elektros energijos užsakymų modulis

Nuo šių metų balandžio 1 d. sudaroma galimybė vykdyti elektros energijos užsakymus atnaujintame CPO LT elektroninio katalogo modulyje.

CPO LT, atsižvelgdama į perkančiųjų organizacijų pageidavimus, sukūrė ir pristato atnaujintą ir patobulintą modulį, kuriame bus galima nurodyti pageidaujamą maksimalų elektros energijos 1 kilovatvalandės (kWh) įkainį. Tokiu būdu perkančiosios organizacijos galės tiksliau planuoti savo biudžetą ir gauti labiau individualius poreikius atitinkančius pasiūlymus.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad CPO LT elektroninio katalogo pagalba pirkimo sutartis dabar bus galima sudaryti ne tik 12 mėn., bet ir ilgesniam laikui – iki 24 mėn.

Naujiena ir tai, kad perkančiųjų organizacijų patogumui atnaujintame modulyje nebereikės nustatyti akcizų, nuo šiol akcizus nurodys tiekėjai.

Atnaujintame katalogo modulyje didėja ir tiekėjų konkurencija – vietoje anksčiau buvusių 3 tiekėjų konkuruos net 5, todėl tikėtina, kad perkančiosios organizacijos bus nudžiugintos net ir mažai konkurencingo produkto – elektros energijos kainomis, o CPO LT įrankis – elektroninis katalogas bus įvertintas dėl patogumo greitai vykdant elektros energijos pirkimus.

CPO LT

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: