Išrinktos efektyviausiai viešuosius pirkimus vykdžiusios organizacijos ir įmonės: CPO LT – inovatyviausio pirkimo kategorijoje

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Viešųjų pirkimų tarnyba išrinko penkias organizacijas ir įmones, kurios 2023 m. inovatyviausiai ir sumaniausiai vykdė viešuosius pirkimus bei taikė geriausią vadybinę praktiką. 

„Viešųjų pirkimų sritis ypač svarbi ir kuria didelę vertę Lietuvos ekonomikai, kadangi per metus joje sudaroma sutarčių už daugiau kaip 8 milijardus eurų. Todėl profesionaliai vykdomi viešieji pirkimai gali lemti didelius ir inovatyvius pokyčius mūsų valstybėje. Sėkmingas šių viešųjų pirkimų įgyvendinimas skatina diegti naujoves, skaidriai ir efektyviai naudoti valstybės lėšas ir taip kurti dar daugiau galimybių Lietuvai ir jos gyventojams“, – teigia ekonomikos ir inovacijų viceministrė Erika Kuročkina.

Šiais metais inovatyviausio pirkimo kategorijoje geriausiu buvo pripažintas VšĮ CPO LT informacinės sistemos projektavimo, kūrimo, diegimo, dokumentų parengimo ir atnaujinimo, naudotojų mokymo, garantinės priežiūros ir palaikymo paslaugų pirkimas. Jis buvo įvertintas už inovatyvų sistemos kūrimo proceso valdymą ir diegiamus inovatyvius sprendimus, kurie pagreitina pirkimų procesus. CPO LT nauja informacinė sistema palengvins sąlygas CPO LT elektroninio katalogo naudotojams – į šį katalogą įtraukta 5000 perkančių organizacijų ir 1800 tiekėjų.

Parengta pagal Ekonomikos ir inovacijų ministerijos informaciją, visą straipsnį rasite čia

Taip kviečiame žiūrėti video siužetą apie inovatyviausią pirkimą

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: