Kviečiame prisijungti prie CPO LT paskyros socialiniuose tinkluose

CPO LT, kaip kompetencijų centras, pagrindinę ir didžiausią viešųjų pirkimų dalį vykdanti centrinė perkančioji organizacija Lietuvoje, nuolat ieško geriausių profesionalių, efektyvių ir tvarių  sprendimų, užtikrinančių klientams  ekonominę, socialinę ir aplinkosauginę pridėtinę naudą.

Suprasdami ir vertindami mūsų klientų – perkančiųjų organizacijų ir tiekėjų – poreikius, pageidavimus ir pasiūlymus, nuolat plečiame  komunikacijos galimybes. Siekdami dar glaudesnio bendravimo, šalia jau veikiančių šaltinių (internetinės svetainės, naujienlaiškių, pranešimų elektroniniame kataloge), tiesiame naujus informacijos tiltus tiek su esamais, tiek ir su potencialiais klientais. Turinio dalijimosi platformoje „Linkedin“ ir socialinių tinklų svetainėje FB dalinamės savo naujienomis, informuojame apie pasiekimus ir ateities planus, galimybes įsidarbinti mūsų įstaigoje, tapti komandos dalimi.

Kviečiame jungtis prie CPO LT Linkedin  ir FB  paskyros, rašyti komentarus, reikšti savo nuomonę, dalintis informacija su tais, kuriems aktuali mūsų veikla.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: