Paskelbtos per šiuos metus įsigytų asmens higienos, slaugos prekių ir mobiliųjų telefonų kainos: pastebėti nemaži kainų skirtumai

CPO LT siekdama, kad perkančiosios organizacijos prekes įsigytų kuo geresne kaina ir, kad kuo tiksliau nustatytų maksimalias kainas vykdydamos pirkimus, parengė mobiliųjų telefonų ir asmens higienos, slaugos prekių kainų lenteles ir paskelbė jas CPO LT interneto svetainėje.

Skatiname viešųjų pirkimų specialistus kruopščiai susipažinti su 2019–aisiais įvykusių šių prekių pirkimų kainomis, nes jų skirtumai kartais yra dideli. 

Lentelėse pateiktos žemiausios ir aukščiausios kainos, už kurias įsigyti 10-ies skirtingų techninių duomenų mobilieji telefonai ir 87-ios įvairios asmens higienos bei slaugos prekės. Paskelbti ir pigiausiai bei brangiausiai įsigytų šių prekių kiekiai.

Norėdami susipažinti su informacija spauskite čia ir ieškokite skyrių „Mobilieji telefonai“ bei „Asmens higienos gaminiai“.

Be to, primename gydymo ir sveikatos priežiūros įstaigoms, kad parengtos bei paskelbtos ir 2019–ųjų metų I ketvirčio vaistinių preparatų kainos.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: