Elektros generatorių pirkimas per CPO LT elektroninį katalogą

CPO LT kataloge vykdomų pirkimų aprašymas

Bendra informacija Pirkimas skirtas perkančiosioms organizacijoms, norinčioms įsigyti siūlomus elektros generatorius su pristatymu.

Pirkimo sutarties forma
Pagal šias sutarties sąlygas CPO LT kataloge galima įsigyti pageidaujamo galingumo elektros generatorius. Elektros generatoriai suskirstyti į 7 technines specifikacijas pagal galingumą ir atitinkamus parametrus.

Viešojo pirkimo informacija ir tiekėjų sąrašas

Užsakymų formavimas Užsakovas, siekdamas sudaryti sutartį su Tiekėju, elektroniniame kataloge privalo nurodyti pirkimo dokumentų C dalies 1 priede nurodyta informaciją:
Pirkimo dokumentų C dalies 1 priedas „Kvietimas pateikti pasiūlymus”
Užsakymų paskelbimas Suformuoti krepšeliai skelbiami darbo dienomis nuo 15:00 val.
Konkurso rezultatai skelbiami darbo dienomis nuo 9:00 val.
Konkretus pirkimas Pasiūlymai vertinami pagal kainos arba kainos ir kokybės santykio kriterijus (pasiūlymų vertinimo tvarką pasirenka Užsakovas, formuodamas užsakymą).
Žalias pirkimas Pirkimo objektui nustatyti Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2011 m. birželio 28 d. įsakymu Nr. D1-508 patvirtinti Aplinkos apsaugos kriterijai, kuriuos perkančiosios organizacijos ir perkantieji subjektai turi taikyti pirkdamos prekes, paslaugas ar darbus. Reikalavimai numatyti prekių pasiūlymų vertinimo kriterijuose ir sutarties sąlygose.
Sutarties sudarymas Užsakovas privalo sudaryti pagrindinę sutartį su laimėjusiu Tiekėju. Užsakovas per 5 d. d. pasirašo sutartį ir 2 jos egzempliorius pristato (išsiunčia) Tiekėjui. Gavęs sutartį, Tiekėjas per 5 d. d. ją pasirašo ir 1 sutarties egzempliorių grąžina Užsakovui.
Tiekėjas užtikrina, kad Sutarties vykdymo metu pats tiekėjas ir jo subtiekėjai ar kiti Sutarties vykdymui pasitelkti tretieji asmenys ar šių subjektų darbuotojai (fiziniai asmenys) bei bet kurio šių subjektų tiekiamos prekės nekels grėsmės nacionaliniam Lietuvos Respublikos saugumui.
Pagalba Dažniausiai užduodami klausimai

Sužinokite pirmieji

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: