Saulės elektrinių iš saulės parkų pirkimai jau CPO LT elektroniniame kataloge

 

Perkančiosios organizacijos jau gali teikti užsakymus CPO LT elektroniniame kataloge Nutolusių saulės elektrinių iš saulės parkų įsigijimui ir tokiu būdu paprasčiau ir efektyviau vykdyti šio sudėtingo pirkimo objekto pirkimo procedūras. Tuo pačiu jos  išvengs klaidų bei  pažeidimų ir efektyviai bei greitai galės įgyvendinti Klimato kaitos programos lėšomis finansuojamus projektus.

Saulės elektrinių dalis, įsigyta iš saulės parko, turėtų užtikrinti elektros energijos gamybą mažiausiai 25 metams, todėl sutartyje numatyti tiekėjų įsipareigojimai dėl elektrinės efektyvumo, elektros energijos gamybos apimčių, taip pat ir garantiniai įsipareigojimai. Pirkimo procedūros per CPO LT katalogą – greitos ir standartizuotos, todėl perkančiosioms organizacijoms nereikės skirti tiek daug dėmesio ir laiko aiškinantis bei gilinantis į saulės elektrinių techninius, teisinius, nuosavybės, pasiūlymų vertinimo ar paslaugų teikimo niuansus, kaip pirkimus atliekant savarankiškai. Pakaks tik susipažinti su parengtomis techninėmis specifikacijomis, vertinimo tvarka ir sutarties nuostatomis.

Iki rugsėjo vidurio numatoma, kad CPO LT katalogas taip pat bus papildytas ir naudojantis juo bus galima įsigyti ir saulės elektrinių įrengiamų ant perkančiųjų organizacijų pastatų ar žemės sklypų rangos darbus.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: