Tiekėjams pristatytas naujas medicininių testų modulis

CPO LT, bendradarbiaudama su Nacionaline visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (NVSPL), sukūrė medicininių testų modulį, kuriame bus galima įsigyti greitųjų antigenų ir antikūnų testų COVID-19 ligai nustatyti.
Kaip pabrėžia Aušra Krasnickaitė, CPO LT Sveikatos srities pirkimų skyriaus vadovė, prekių centralizuoto viešojo pirkimo modulio sukūrimas elektroninėje erdvėje yra tik „pusė darbo“, nes svarbu, kad jis būtų gyvybingas, jame perkančiosios organizacijos galėtų įsigyti jų poreikius tenkinančias prekes. Todėl labai svarbu, kad verslas būtų gerai informuotas apie galimybes dalyvauti viešuosiuose pirkimuose per CPO LT elektroninį katalogą bei registruotųsi tiekėju jame.
Medicininių testų modulio pristatymui potencialiems tiekėjams buvo skirtas nuotolinis renginys, kuriame dalyvavo daugiau nei 40 potencialių tiekėjų, susidomėjusių galimybe pasiūlyti savo prekes medicinos įstaigoms.
CPO LT Sveikatos srities pirkimų skyriaus darbuotojai renginio dalyvius supažindino su elektroniniu katalogu ir jo veikimo principu, detaliai pristatė naująjį modulį ir jame skelbiamas testų technines specifikacijas, paaiškino reikalavimus verslo subjektams, norintiems tapti tiekėjais. Susitikime buvo atkreiptas dėmesys, kad, dalyvaudamos viešuosiuose pirkimuose per elektroninį katalogą, įmonės neturės didelės administracinės naštos, kai kiekvienam skelbiamam pirkimui kaskart būtina pateikti nemažai įvairių dokumentų, pažymų ir pan. Norint tapti tiekėju CPO LT elektroninio katalogo dinaminėje pirkimų sistemoje (DPS), verslo įmonei pakanka pateikti paraišką. Po kvalifikacijos patikrinimo bei įsitikinimo, kad tiekėjai neturi pašalinimo pagrindų, įmonės taps tiekėjais ir galės dalyvauti skelbiamuose viešuosiuose pirkimuose per visą DPS galiojimo laikotarpį (iki 2026 m. kovo 3 d.).
Arturas Maruškevičius, CPO LT Informacinių sistemų skyriaus vadovas,  susitikimo dalyvius supažindino su modulio veikimu, parodė, kaip formuojamas užsakymas, kaip tiekėjams pateikti savo pasiūlymą, paaiškino kaip sudaroma pasiūlymų eilė, skelbiamas laimėtojas bei formuojama užsakymo sutartis.
Medicininių testų modulio pristatymą potencialūs tiekėjai įvertino anketoje, kurią užpildė anonimiškai. Renginį ir jo naudą dešimtbalėje vertinimo sistemoje dalyviai įvertino tik 10 ir 9 balais, akcentuodami, kad pristatymas buvo labai naudingas, nes gavo informaciją apie tiekėjų dalyvavimo pirkimuose procedūras, išsamius atsakymus jiems rūpimais klausimais. 87,5 proc. respondentų nurodė, kad registruosis tiekėjais naujame modulyje, 12,5 proc. pažymėjo, kad kol kas to padaryti negali, nes neatitinka reikalavimų.
Medicinos testų modulis DPS yra atviras verslo įmonėms bet kuriuo laikotarpiu iki 2026 m. kovo 3 d. papildyti tiekėjų gretas. Kilus klausimų, kaip tapti tiekėju šiame modulyje, kreiptis į:
Margaritą Skėriene, CPO LT Sveikatos skyriaus pirkimų vadovę, tel. 8 658 34016,el. el. p. [email protected]
Indrę Salickienę, CPO LT Sveikatos srities pirkimų skyriaus konsultantę, tel. 8 630 10686, el. [email protected]

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: