Tiekėjus ir perkančiąsias organizacijas raginame būti aktyvesniais dezinfekcinių tirpalų modulyje CPO LT elektroniniame kataloge

COVID-19 pandemijos apimtame pasaulyje dezinfekcijos ir higienos vaidmuo tapo itin reikšmingas, siekiant sumažinti infekcijos plitimą. Dėl šiuo laikotarpiu itin padidėjusio dezinfekcinių tirpalų ir kitų dezinfekcinių priemonių poreikio Lietuvos rinka sparčiai plečiasi, klostosi palankios sąlygos didinti šiomis priemonėmis prekiaujančių verslo subjektų produktyvumą ir efektyvumą.

CPO LT, siekdama užtikrinti perkančiųjų organizacijų ir tiekėjų poreikius, sukūrė dezinfekcinių tirpalų ir kitų dezinfekcinių priemonių, nepriskirtų vaistams modulį, kuris ypač aktualus perkančiosioms organizacijoms, veikiančioms sveikatos priežiūros, visuomeninės paskirties srityse, maisto pramonės ir viešojo maitinimo įstaigoms ir kt.

Perkančiosios organizacijos centralizuotai greitai ir mažiausiomis administracinėmis bei laiko sąnaudomis, jau gali įsigyti įvairių talpų dezinfekcinį skystį rankoms, dezinfekcinį skystį chirurginei rankų dezinfekcijai, paviršių dezinfekcijai skirtus produktus. Taip pat jau yra galimybė užsisakyti visuomeninės paskirties objektuose ir buityje naudojamą dezinfekcinį gelį rankoms.

Galimybė dalyvauti centralizuotuose viešuosiuose dezinfekcinių tirpalų pirkimuose jau sudomino dalį šios rinkos dalyvių: į dezinfekcinių tirpalų ir kitų dezinfekcinių priemonių, nepriskirtų vaistams dinaminę pirkimų sistemą (DPS) jau priimta 13 tiekėjų, kurie sėkmingai konkuruoja dezinfekcinių tirpalų ir kitų dezinfekcinių priemonių rinkoje. DPS yra atvira naujiems ūkio subjektams, galintiems tiekti šias prekes, todėl jie kviečiami papildyti tiekėjų gretas per visą jos galiojimo laikotarpį – iki 2024-10-02.

Nors tiekėjų jau priimta nemažai, tačiau modulyje siūloma tik nedidelė dalis prekių. Esamus ir naujus tiekėjus raginame būti aktyvesniais ir siūlyti dezinfekcijai skirtas prekes, kurių šiuo metu kataloge dar nėra siūloma: antiseptinį tirpalą odos paruošimui prieš invazines procedūras, punkcijas ar kraujo paėmimą, dezinfekcines servetėles, putas rankoms, tabletes paviršių dezinfekcijai, priemones baseinų ir medicininių prietaisų priežiūrai, dezinfekcinių priemonių dozatorius, laikiklius, voneles medicininių instrumentų dezinfekcijai, testus infekcijų kontrolės vykdymui, tokiu būtu praplečiant savo galimybes dalyvauti pirkimuose, CPO LT katalogo pagalba vykdomuose visos Lietuvos mastu.

Taip pat, siekdami užtikrinti kuo didesnę konkurenciją, tiekėjus raginame siūlyti prekes, kurias šiuo metu kataloge siūlo tik vienintelis tiekėjas: dezinfekcinį gelį ir skystį rankoms, dezinfekcinį skystį chirurginei rankų dezinfekcijai, dezinfekcinį skystį paviršiams.

Su dezinfekcinių tirpalų ir kitų dezinfekcinių priemonių, nepriskirtų vaistams moduliu galima susipažinti čia.

Kilus klausimų, prašome kreiptis į Indrę Salickienę, Sveikatos srities pirkimų konsultantę, mob. tel. 8630 10686, [email protected]

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: