Ugdymo įstaigos jau gali įsigyti ir „švediško stalo“ aptarnavimo forma teikiamą maitinimo paslaugą

Reaguodama į ugdymo įstaigų poreikius vaikus maitinti „švediško stalo“ principu ir užtikrinti maisto švaistymo prevenciją, CPO LT savo el. katalogo ugdymo įstaigų maitinimo paslaugų modulyje atliko pakeitimus, užtikrinančius savitarnos aptarnavimo formą. Tikimasi, jog šie pakeitimai paskatins dar didesnę ugdymo įstaigų dalį rinktis įsigyti šią paslaugą paprastai, skaidriai ir greitai per CPO LT el. katalogą.

Ugdymo įstaigų maitinimo paslaugų modulis startavo 2022 m. rugpjūtį ir iki šiol buvo galima įsigyti mokamo, nemokamo ir komercinio maitinimo paslaugas, kurias papildė galimybė rinktis savitarnos aptarnavimo formą – „švedišką stalą“. Taip pat perkančiosios organizacijos gali rinktis ir pagaminto maisto pristatymą į ugdymo įstaigą ar jos padalinius.

„Švediško stalo“ principas yra vienas iš efektyvių maisto švaistymo mažinimo būdų organizuojant maitinimą vaikų kolektyvuose, tačiau jis turi ir kitų privalumų: ugdomas savarankiškumas, atsakomybė, mažėja socialinė atskirtis ir kt., todėl ugdymo įstaigoms buvo aktualūs šie CPO LT el. katalogo modulio pakeitimai. Užsakymo pateikimo metu perkančiajai organizacijai sudaryta galimybė savitarnos aptarnavimo formą („švedišką stalą“) nustatyti kaip tiekėjui privalomą paslaugos teikimo reikalavimą.

Dėl perkančiųjų organizacijų užsakymų šiuo metu varžosi net 26 maitinimo paslaugų tiekėjai, iki šiol sėkmingai sudaryta maitinimo paslaugų sutarčių už daugiau nei 5 mln. Eur.  

Perkančiąsias organizacijas, kurios turi gerąsias patirtis su konkrečiais maitinimo paslaugų tiekėjais, CPO LT skatina pakviesti šiuos tiekėjus dalyvauti CPO LT el. kataloge vykstančiuose konkursuose, kadangi šis modulis veikia dinaminės pirkimų sistemos (DPS) principu ir nauji tiekėjai gali prisijungti bet kada DPS galiojimo laikotarpiu.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: