Žingsnis į priekį centralizuojant priemonių įsigijimą kovai su COVID-19

VšĮ CPO LT ir Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (NVSPL) informuoja, kad elektroniniame kataloge sukūrė medicininių testų modulį, kuriame jau galima įsigyti greitųjų antigenų ir antikūnų testų COVID-19 ligai nustatyti. Šių priemonių tiekėjai kviečiami teikti paraiškas dalyvauti viešuosiuose pirkimuose naudojant šį įrankį.
Galimybė greituosius testus įsigyti centralizuotai, elektroniniame kataloge yra dar vienas reikšmingas žingsnis užtikrinant tvarų priemonių kovai su koronavirusu (COVID-19) tiekimą, nes gerokai sumažina viešųjų pirkimų procedūrų vykdymo laiką bei užtikrina šio proceso skaidrumą.
„Medicininių testų centralizuotas įsigijimas mums ženkliai sumažins administracinę naštą ir laiko resursus. Paskelbę pirkimą, jau po 8–10 darbo dienų turėsime rezultatą ir galėsime pasirašyti pirkimo sutartį. Jei patys skelbtume viešąjį pirkimą ir vykdytume visas būtinas procedūras, tai gali užtrukti ir du mėnesius. Taip pat elektroninis katalogas leidžia nuolat plėstis tiekėjų bazei, jai pasipildant naujais verslo subjektais, taigi bus lanksčiau reaguojama į nuolat besikeičiančią situaciją rinkoje. Todėl mes tikimės ir konkurencingų kainų, įsigyjant šias pandemijos suvaldymui būtinas priemones“, – sako NVSPL vadovas Danas Bakša.
NVSPL, inicijavusi medicininių testų modulio elektroniniame kataloge sukūrimą, džiaugiasi, kad CPO LT atsiliepė į šį poreikį ir, atsižvelgusi į ekstremalią situaciją pandemijos metu, prioriteto tvarka sukūrė elektroninę platformą, kuria galės naudotis ne tik NVSPL, bet ir kitos perkančiosios organizacijos, kurioms tai aktualu.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: