Atnaujinamas transporto priemonių nuomos su vairavimo paslauga modulis: įvairesni pasirinkimai

CPO LT paskelbė naują transporto priemonių nuomos su vairavimo paslauga (keleivių vežimo paslauga) centralizuotą viešąjį pirkimą ir laukia tiekėjų, norinčių varžytis dėl CPO LT elektroniniame kataloge skelbiamų užsakymų, paraiškų. Šiame modulyje atlikti pakeitimai leis perkančiosioms organizacijoms pasirinkti iš plataus spektro autobusų, mikroautobusų bei lengvųjų automobilių taikant ne tik mažiausios kainos, bet ir ekonominio naudingumo kriterijų.

Esminiai pakeitimai

Automobilio nuomos su vairuotoju paslauga itin aktuali toms perkančiosioms organizacijoms, kurios neturi nuosavo transporto priemonių parko arba joms reikalinga konkreti paslauga arba paslauga terminuotam laikotarpiui. Transporto pasirinkimas modulyje bus išties įvairus ir išsinuomoti (kartu su vairavimo paslauga) bus galima ne tik lengvuosius automobilius, mikroautobusus ar autobusus, bet ir reprezentacinius automobilius, visureigius, vienatūrius, lengvuosius elektromobilius ir mokyklinius autobusiukus.

Taip pat modulis papildytas nauja technine specifikacija – tai specialiųjų poreikių turintiems asmenims pritaikytų automobilių nuoma su vairuotoju. CPO LT laukia tiekėjų, galinčių pasiūlyti modulio asortimentą atitinkančių transporto nuomos paslaugų.

Ekonominio naudingumo kriterijai

Renkantis transporto priemonių nuomą su vairavimo paslauga prisidedama ir prie aplinkos tausojimo, kadangi atsiranda galimybė taikyti ekonominio naudingumo kriterijus ir rinktis transportą, naudojantį alternatyviuosius degalus.

Autobusams ir mikroautobusams taikomi tokie ekonominio naudingumo kriterijai:

  • Transporto priemonė naudoja alternatyviuosius degalus ar energijos šaltinius
  • Autobusuose ir mikroautobusuose nemokamas wifi ryšys
  • Ne mažiau kaip vienas 220 V elektros lizdas autobusuose ir mikroautobusuose
  • Pirmoji transporto priemonės registracija ne anksčiau kaip prieš 5 metus iki pirkimo sutarties sudarymo

Lengviesiems automobiliams ir automobiliams, pritaikytiems specialiųjų poreikių turintiems asmenims vežti, ekonominio naudingumo kriterijai:

  • Transporto priemonė naudoja alternatyviuosius degalus ar energijos šaltinius
  • Pirmoji transporto priemonės registracija ne anksčiau kaip prieš 3 metus iki pirkimo sutarties sudarymo.

Šiuo metu laukiame pirminių tiekėjų paraiškų, terminas – 2023-07-28, 9.00 val. Paraiškos gali būti teikiamos visą DPS galiojimo laikotarpį (4 metus).

Nuoroda tiekėjams į paskelbtą pirkimą teikti paraiškas čia: CVPP (eviesiejipirkimai.lt)  

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: