Atnaujiname standartinių baldų modulį: tiekėjus ir perkančiąsias organizacijas kviečiame teikti siūlymus

Šių metų II-ąjį ketvirtį CPO LT planuoja perskelbti „Baldų užsakymų per CPO LT elektroninį katalogą“ viešąjį pirkimą taikant dinaminę pirkimų sistemą (DPS). Siekdami kokybiškai pasirengti ir atnaujinti pirkimo dokumentus bei technines specifikacijas, praplėsti modulyje siūlomų prekių asortimentą, kviečiame tiekėjus aktyviai dalyvauti pirminėje rinkos konsultacijoje ir teikti siūlymus dėl šio modulio atnaujinimo ir tobulinimo, o perkančiąsias organizacijas – dalyvauti elektroninėje apklausoje.

Konsultacija su tiekėjais

Rinkos konsultacija su tiekėjais vykdoma iki 2023 m. kovo 10 d. (imtinai) Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (prisijungti čia). Prašome tiekėjus iki nurodyto termino pateikti atsakymus į rinkos konsultacijos klausimus naudojantis CVP IS susirašinėjimo funkcija, t. y., atsiųsti pranešimą prisegus klausimyną su atsakymais, ir, jei reikalinga, kitais dokumentais arba užpildytą klausimyną pateikti elektroniniu paštu [email protected].

Atkreipiame tiekėjų dėmesį, kad jūsų pateikti atsakymai ar pastebėjimai nelaikytini pasiūlymu ir bus naudojami tik rinkos tyrimo tikslais, siekiant tinkamai pasirengti būsimajam pirkimui. Šios rinkos konsultacijos paskelbimu dalyviai nėra kviečiami varžytis dėl pirkimo sutarties. Apie modulio perskelbimą CPO LT informuos atskiru pranešimu.

Perkančiųjų organizacijų apklausa

Elektroninė perkančiųjų organizacijų apklausa dėl šio modulio vykdoma taip pat iki 2023 m. kovo 10 d. (imtinai), apklausoje sudalyvauti galite paspaudę šią nuorodą.

Kilus klausimų, kviečiame susisiekti su CPO LT pirkimų specialiste Svetlana Starinskaja mob. tel. +37066629087 arba el. paštu [email protected]

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: