Nestandartinių baldų gamintojams ir pirkėjams – naujas el. katalogo modulis 

Šiuo metu CVP IS sistemoje yra paskelbtas CPO LT pirkimas „Baldų su projektavimu užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą“, kuriame laukiami dalyvauti tiekėjai, galintys pasiūlyti nestandartinių baldų projektavimo ir / arba baldų gamybos paslaugas. Planuojama, jog CPO LT elektroniniame kataloge perkančiosios organizacijos paslaugas galės įsigyti jau balandžio mėnesį.

Šis modulis susilaukė didelio palaikymo, kadangi pirkėjai pageidauja įsigyti ne tik standartinių baldų, kuriuos tiekėjai pagal nustatytas standartines technines specifikacijas parduoda CPO LT el. katalogo Baldų modulyje, tačiau reikalingi ir nestandartiniai baldai, pritaikomi prie skirtingos paskirties, išplanavimo patalpų, interjero bei individualių pirkėjų poreikių.

Tiekėjai gales pasiūlyti, o pirkėjai – įsigyti baldų su projektavimu iš tokių kategorijų, kaip:

  • sėdimieji baldai, kėdės ir susiję produktai bei dalys;
  • stalai, indaujos, rašomieji stalai ir knygų spintos;
  • biuro baldai;
  • buitinės paskirties baldai;
  • įvairūs baldai bei įranga;
  • mokykliniai baldai.

Modulyje numatyta avansinio mokėjimo galimybė, tad perkančioji organizacija galės nurodyti avansinio mokėjimo dydį – nuo 5 iki 30 proc.

Naujasis Baldų su projektavimu modulis veiks dinaminės pirkimų sistemos (DPS) principu, todėl tiekėjai prie katalogo galės prisijungti bet kada iki DPS galiojimo termino pabaigos – 2029 m. kovo 27 dienos. Tiekėjai gali siūlyti tiek baldų projektavimo, tiek ir baldų gamybos (arba abi kartu) paslaugas, kadangi el. kataloge projektavimo paslaugos ir patys baldai bus užsakomi atskirai. Modulyje bus taikomas kainos ir kokybės santykio kriterijus, kuris užtikrina kokybinę konkurenciją, nustatyti ir žalieji kriterijai.

Tiekėjai, norintys dalyvauti DPS, kviečiami jau dabar susipažinti su pirkimo dokumentais ir informacija, kokie dokumentai turi būti teikiami kartu su paraiškomis CVP IS sistemoje čia: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2023-622092

Kilus klausimų, kviečiame susisiekti su CPO LT pirkimų specialiste Svetlana Starinskaja mob. tel. +37066629087 arba elektroniniu paštu: [email protected]

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: