CPO LT nuolat atnaujina esamus modulius: sužinokite apie naujausius pokyčius

CPO LT, siekdama, jog ne tik naujai kuriami, bet ir CPO LT elektroniniame kataloge jau esantys moduliai atlieptų tiek perkančiųjų organizacijų, tiek ir verslo poreikius, būtų aktualūs ir patrauklūs vykdyti užsakymus. Šiuo metu atnaujintas pastatų projektavimo paslaugų modulis – perkančiosios organizacijos jau gali įsigyti šias paslaugas, o artimiausiu metu bus atnaujintas ir inžinerinių statinių projektavimo paslaugų modulis.

Kokie pakeitimai atlikti?

Pastatų projektavimo paslaugų modulyje tiekėjams nustatyti aplinkosauginiai reikalavimai, sukurtas patogesnis užsakymo formavimas bei numatyta galimybė užsakovui pasirinkti reikalingus atlikti tyrimus, o tiekėjui – juos įkainoti.

Taip pat atnaujinta sutartis, kurioje numatytas kainos perskaičiavimas, nustatyta aiškesnė ir tikslesnė subtiekėjų pasitelkimo ir keitimo tvarka, aiškesnės nuostatos dėl netesybų už sutarties pažeidimus bei terminų skaičiavimo ir kt.

Kviečiame į modulio pristatymą

Perkančiąsias organizacijas kviečiame dalyvauti atnaujintų CPO LT elektroninio katalogo pastatų projektavimo modulio bei šiuo metu atnaujinamo inžinerinių statinių projektavimo paslaugų modulio pristatyme, kurio metu:

▪ plačiau papasakosime apie modulių pasikeitimus;

▪ supažindinsime su tiekėjams keliamais reikalavimais;

▪ pateiksime rekomendacijas sėkmingai vykdyti sutartį;

▪ pristatysime užsakymo formavimo el. kataloge pasikeitimus.

Pristatymas vyks nuotoliniu būdu per Microsoft Teams platformą vasario 22 d. 10 val.

Pristatymas nemokamas, registracija būtina (spausti čiaiki vasario 17 d. 10 val.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: