Atnaujintame statinio projekto ekspertizės paslaugų modulyje – didesnis tiekėjų skaičius

Informuojame, kad nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. CPO LT administruojamame elektroniniame kataloge atnaujintas statinio projekto ekspertizės paslaugų modulis (https://www.cpo.lt/pirkimu-aprasymai/techninio-projekto-ekspertize/.

Perkančiųjų organizacijų patogumui statinio projekto ekspertizės paslaugų techninės specifikacijos išskaidytos į 12 dalių pagal statinių paskirtį (gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai bei keliai ir gatvės) ir pagal vertes (skaičiuojamoji kaina).

Atnaujintame modulyje beveik 3 kartus išaugo tiekėjų skaičius – nuo 3 iki 8.  Preliminarios sutartys pasirašytos su atestuotomis įmonėmis, galinčiomis teikti šias paslaugas.

Techninio projekto ekspertizės paslaugas daugiausia perka miestų ir rajonų savivaldybių administracijos bei daugiabučių namų, vykdančių būsto renovaciją, bendrijos arba administratoriai. Tikėtina, kad didesnis tiekėjų skaičius padidins konkurenciją ir varžymąsį tarp jų, o tai lems konkurencingų kainų pasiūlą bei galimybę taupyti šių paslaugų įsigijimui skiriamas lėšas.

CPO LT administruojamame elektroniniame kataloge statinio  projekto ekspertizės paslaugų  modulis veikia nuo 2013 metų spalio mėnesio. Perkančiųjų organizacijų poreikiai šioms paslaugos metai iš metų auga. 2014 m. – įvyko  275 pirkimai už 378 tūkst.€, 2015 m. –  376 pirkimai už 302 tūkst. €, 2016 m. –   426 pirkimai už 303 tūkst.€, o 2017 m. I-ąjį pusmetį – 397 pirkimai už 278 tūkst.€.

Kviečiame perkančiąsias organizacijas statinio projekto ekspertizės paslaugos įsigyti per CPO LT elektroninį katalogą.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: