Šiaulių miesto savivaldybės specialistai jiems aktualius elektroninio katalogo naudojimosi klausimus aiškinosi su CPO LT darbuotojais

2017 m. rugsėjo 7 d. CPO LT įvyko praktinis seminaras su Šiaulių miesto savivaldybės darbuotojais, vykdančiais techninių projektų ekspertizės, statybos techninės priežiūros paslaugų ir  žemės sklypų paženklinimo ir kadastro bylų parengimo paslaugų viešuosius pirkimus per CPO LT elektroninį katalogą.

Seminaro metu pagrindinis dėmesys skirtas užsakymo formavimo, sutarties pasirašymo su laimėjusiu tiekėju praktiniams aspektams, taip pat perkančiosios organizacijos paskyros administravimo, paskelbto užsakymo atšaukimo galimybėms bei kitiems klausimams.

CPO LT pirkimų vadovai ir konsultantai detaliai atsakė į visus seminaro dalyvių klausimus bei juos praktiškai supažindino su elektroninio katalogo funkcionalumais ir galimybėmis. Daug dėmesio buvo skirta pagrindinių sutarčių, kurias perkančiosios organizacijos pasirašo su tiekėjais,  nuostatoms bei jose numatytiems saugikliams, užtikrinantiems kokybiškos paslaugos gavimą.

Šiaulių miesto savivaldybės darbuotojai taip pat  išsakė pageidavimą, kad ir toliau būtų plečiamas CPO LT elektroninis katalogas, įtraukiant į jį žemėtvarkos planavimo dokumentų ir detaliųjų planų rengimo, šiluminių trasų projektavimo paslaugas bei kitus darbus.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: