Atnaujintas CPO LT katalogo mobilių telefonų asortimentas turėtų tenkinti net reikliausių pirkėjų poreikį bei užtikrinti kompleksinį pilno komunikavimo priemonių paketo įsigijimą

Balandžio 24d. CPO LT elektroniniame kataloge atnaujintas mobiliųjų telefonų modulis Mobilieji telefonai 2015. Rengiant modulio technines specifikacijas buvo atlikta nuodugni mobiliųjų telefonų rinkos bei  perkančiųjų organizacijų poreikių analizė. Pirkėjų patogumui, šalia judriojo ryšio  su duomenų  perdavimo moduliu, kataloge siūlomas ir mobiliųjų telefonų platus asortimentas, leidžiantis vienu kartu įsigyti visą komunikavimo paketą.

Atnaujintame modulyje, lyginant su ankstesniu,  išaugo tiekėjų  skaičius, keliskart – siūlomų prekių asortimentas. Su tiekėjais pasirašytos 45 preliminarios sutartys   13 – ai pirkimo objekto dalių.  Perkančiosios organizacijos galės įsigyti  šiuo metu egzistuojančių naujausių techninių parametrų bei galimybių mobilių telefonų modelius: atsparius smūgiams ir vandeniui, su įvairaus dydžio ekranais (nuo 3 iki 6,5 colio), 2 SIM kortelių bei telefonus su sensoriais ir kitais perkančiosioms organizacijoms aktualiais funkcionalumais.

Naujiena ir tai, kad naujame modulyje sudaryta galimybė pirkti ne tik mažiausia kaina, bet ir taikant ekonominio naudingumo kriterijų, kuris numato papildomų garantijų prekėms suteikimą bei sutrumpintą jų pristatymo terminą.

Tikimės, kad CPO LT elektroninio katalogo atnaujintas modulis Mobilieji telefonai 2015  perkančiosioms organizacijoms leis pagal jų reikmes  bei finansines galimybes įsigyti aukštesnių techninių parametrų mobilius telefonus, labiau tenkinančius jų individualius poreikius.

CPO LT

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: