Atnaujintas degalų į talpyklas modulis

Atkreipiame perkančiųjų organizacijų dėmesį, kad nuo 2017 m. birželio mėn. 30 d. atnaujintas degalų į talpyklas pirkimų modulis. Perkančiosioms organizacijoms siūloma  įsigyti 3 rūšių degalus: 95 markės benziną, dyzeliną (https://2007.cpo.lt/kategorijos/benzinas-dyzelinas-2017/) bei suskystintas naftos dujas į talpyklas (https://2007.cpo.lt/kategorijos/dujos-2017/).

Atlikus viešojo pirkimo procedūras, preliminariosios sutartys sudarytos su 10 įmonių, kurios atitiko nustatytus reikalavimus. Lyginant su ankstesniu katalogu, tiekėjų skaičius išaugo 2,5 karto. Net kelis kartus išaugęs tiekėjų skaičius didina konkurenciją tarp jų, todėl perkančiosios organizacijos gali tikėtis dar palankesnių ir realiai mažesnių kainų, siūlomų atnaujinto varžymosi metu. Pažymėtina, kad tarp tiekėjų, pasirašiusių preliminariąsias sutartis su CPO LT, yra ir stambios, ir vidutinės bei smulkios šalies įmonės.

CPO LT ragina perkančiąsias organizacijas, turinčias galimybę įsigyti didelį kiekį kuro ir jį saugoti talpyklose, naudotis CPO LT elektroninio katalogo teikiama paslauga šias prekes įsigyti greitai ir paprastai, atsisakant pačioms vykdyti ilgai trunkančias viešojo pirkimo procedūras.

Degalų į talpyklas apimtis metai iš metų auga. 2013 m., sukūrus šį modulį CPO LT elektroniniame kataloge, įvyko 15 pirkimų už 11 mln. 187 tūkst. Eur, o 2016 m. – 45 pirkimai už 22 mln. 313 tūkst. Eur.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: