Atnaujintas Originalių eksploatacinių medžiagų spausdintuvams modulis geriau tenkins Perkančiųjų organizacijų poreikius

CPO LT įvykdė naują centralizuotą Originalių eksploatacinių medžiagų spausdintuvams viešąjį pirkimą ir atnaujino šį modulį. Jame atsižvelgta į Perkančiųjų organizacijų poreikius bei pageidavimus.Visų pirma, dabar katalogo naudotojams siūloma įsigyti tik originalias eksploatacines medžiagas iš plataus 15 gamintojų asortimento, kurį šiuo metu siūlo 16 tiekėjų.

Pirkimo vykdymas dinaminėje pirkimų sistemoje (DPS) leidžia nuolat reaguoti į rinkoje atsirandančius naujus tiekėjus ir gaminius bei juos greitai įtraukti į katalogą. Atkreipiame visų potencialių šių prekių pardavėjų dėmesį, kad per visą DPS veikimo laikotarpĮ (iki 2024-04-19) galite tapti tiekėjais CPO LT elektroniniame kataloge ir dalyvauti centralizuotuose viešuosiuose pirkimuose. Lyginant su anksčiau veikusio modulio sąlygomis,, tiekėjams sudarytos palankesnės galimybės – nebėra privalomumo būtinai teikti savo pasiūlymus kiekvienam užsakymui.

Perkančiosioms organizacijoms taip pat bus patogiau pirkti eksploatacines medžiagas spausdintuvams. Jos nebeturės problemų dėl neoriginalių kasečių, kurias tiekėjai galėdavo pateikti kaip analogus užsakytoms. Dabar užsakovai įsigys tik originalias eksploatacines medžiagos spausdintuvams. Pagrindinėse sutartyse numatyta, kad tiekėjai, pristatę neoriginalias eksploatacines medžiagas, privalo sumokėti baudą bei pakeisti jas originaliomis. Tiekėjas, tris kartus pažeidęs šią sutarties nuostatą, šalinamas iš DPS tiekėjų ir įtraukiamas į nepatikimų tiekėjų sąrašą.
Kita labai pageidaujama perkančiųjų organizacijų nuostata – panaikinti privalomą minimalų 50 € užsakymą – taip pat įgyvendinta šiame modulyje. Dabar užsakovai gali pirkti nors ir vieną prekę už minimalią kainą.

Šiame modulyje įgyvendinta dar viena naujovė: siūlomos prekės susietos su Spausdintuvu ir daugiafunkcinių įrenginių moduliu. Perkančiosios organizacijos, įsigijusios organizacinę techniką, gali Originalių eksploatacinių medžiagų modulyje rasti viską, kas būtina jų veikimui. Dėl to į techninę specifikaciją įtrauktos 2 naujų gamintojų – Sharp ir Olivetti – produkcija. Tokia galimybė vienoje vietoje per CPO LT elektroninį katalogą kompleksiškai įsigyti visas reikalingas prekes bus plėtojama ir ateityje.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2020 m. gegužės 12 d. Perkančiosios organizacijos eksploatacinių medžiagų užsakymus galės vykdyti tik Kataloge 2007.cpo.lt modulyje Originalios eksploatacinės medžiagos spausdintuvams. Anksčiau veikęs Eksploatacinių medžiagų modulis Kataloge CPO IS uždarytas.

Kilus klausimams, prašome kreiptis į:
Rasą Prieskienę, CPO LT Biuro ir veiklos srities pirkimų skyriaus pirkimų vadovę, tel. (8 5) 205 37 43,
el.p.: [email protected];
Vaivą Šermukšnytę, CPO LT Biuro ir veiklos srities pirkimų skyriaus konsultantę, 8 666 29112, el.p.: [email protected].”
Kristiną Taliene, CPO LT Vidinių procesų koordinatorę, 8 666 29090, el.p.:[email protected]

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: