Atnaujintuose pašto ir kurjerių paslaugų moduliuose CPO LT elektroniniame kataloge mažesni įkainiai

Pašto ir kurjerių  paslaugų moduliai CPO LT elektroniniame kataloge veikia nuo 2015 metų. Ši paslauga yra aktuali perkančiosioms organizacijoms, nes siunčiamos korespondencijos kiekiai nemažėja. 2016 metais per CPO LT įvyko 221 šių paslaugų pirkimai už 2 mln. 922 tūkst. 129 €.

Skelbdama atnaujintą pašto ir kurjerio paslaugų pirkimą,  CPO LT siekė, kad ateitų nauji tiekėjai, padidėtų konkurencija bei paslaugų tarifai būtų diferencijuoti, susieti su kokybiniais parametrais.

1

Dreamstime nuotrauka

Atnaujinti pašto ir kurjerių paslaugų moduliai veikia nuo kovo 22 d. Tiekėjai siūlo   pašto paslaugas nuo  korespondencijos siuntų surinkimas, rūšiavimas, vežimas iki  pristatymo gavėjams Lietuvoje ir užsienyje).

Korespondencijų siuntimas Lietuvoje yra diferencijuojami pagal kiekius. Skirtingi įkainiai mažosios korespondencijos siuntoms iki 1000 vnt. ir virš 1000 vnt. per mėnesį. Pavyzdžiui, to pačio  svorio laiško išsiuntimas (iki 1000 vnt.) kainuoja 0,54€ , o siunčiant didelius kiekius (virš 1000 vnt.) tik 0,38€, t.y. net 30 proc. pigiau. Taip pat skirtingi įkainiai pateikiami ir už didžiųjų siuntų pristatymo paslaugas.

Perkančiosios organizacijos, kurios siunčia daug įvairios korespondencijos, turėtų taupyti biudžeto lėšas, skirtas pašto ir kurjerių paslaugoms įsigyti.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: