Atnaujintuose Vaistinių preparatų ir Vakcinų moduliuose didesnis prekių pasirinkimas

CPO LT elektroniniame kataloge atnaujinti Vaistinių preparatų  ir Vakcinų moduliai, taikant Dinaminę pirkimų sistemą (DPS). Katalogo asortimentas papildytas 64 naujomis techninėmis specifikacijomis, todėl perkančiųjų organizacijų poreikiai vaistams bus dar geriau tenkinami.
Vaistinių preparatų modulyje jau registruoti 18 tiekėjų. Atsižvelgiant į tai, kad DPS yra atvira sistema, į kurią gali nuolat ateiti nauji tiekėjai, tikėtina, kad jų skaičius augs per visą modulio veikimo laikotarpį iki 2024 m. spalio 31 d.. Kaip rodo centralizuotų viešųjų pirkimų elektroniniame kataloge statistika, kiekviename skelbiamame vaistų užsakyme varžosi keletas tiekėjų, todėl siūlomos kainos yra konkurencingos ir padeda perkančiosioms organizacijoms taupyti biudžeto lėšas.
Kviečiame perkančiąsias organizacijas aktyviai naudotis elektroniniu katalogu įsigyjant reikalingus vaistinius preparatus, o verslo įmones, galinčias tiekti technines specifikacijas atitinkančias prekes, tapti CPO LT elektroninio katalogo tiekėjais.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: