CPO LT atnaujino kompiuterinės ir biuro įrangos modulį

CPO LT informuoja, kad nuo 2019 m. rugsėjo 30 d. elektroniniame kataloge CPO IS veikia atnaujintas kompiuterinės ir biuro įrangos pirkimo modulis.

Palyginus su ankstesniuoju, 2018 m. pirkimo moduliu, daugiau tiekėjų dalyvauja pirkimo objekto dalyse „Aukštesnės klasės stacionarieji kompiuteriai“, „Nešiojamieji kompiuteriai“, „Planšetiniai kompiuteriai“, „Kompiuterių dalys“ siūlydami savo prekes. Tikėtina, kad padidėjusi konkurencija tarp tiekėjų leis perkančiosioms organizacijoms įsigyti šias prekes palankiausiomis kainomis.

Atnaujinant kompiuterinės ir biuro įrangos modulį, buvo siekiama, kad perkančiosios  organizacijos galėtų jame rasti naujesnį asortimentą: kokybiškesnes, geresnių parametrų prekes, atitinkančias jų poreikius.

Elektroninio katalogo modulis papildytas itin galingais vidutinės klasės stacionariaisiais kompiuteriais su vaizdo plokštėmis, leisiančiomis dirbti su kompiuterinės grafikos programomis, taip pat šiuo metu vis labiau populiarėjančiais 14-14,9 colių ekrano nešiojamaisiais kompiuteriais ir kitomis prekėmis.

CPO LT, atsižvelgusi į Švietimo įstaigų perkančiųjų organizacijų pageidavimus, į centralizuotus viešuosius pirkimus įtraukė naują pirkimo objekto dalį „Nešiojamieji kompiuteriai mokykloms“. Joje siūlomi itin atsparūs aplinkos poveikiui, bet kartu ir paprasti nešiojamieji kompiuteriai, puikiai tinkantys naudoti klasėse pamokų metu.

Atnaujintame kompiuterinės ir biuro įrangos modulyje, siekiant palengvinti ir pagerinti komunikaciją tarp užsakovų ir tiekėjų, užsakovas privalės nurodyti darbuotojo, atsakingo už pagrindinės sutarties vykdymą kontaktinius duomenis, kurie  automatiškai bus atvaizduoti sudarytoje pagrindinėje sutartyje.

Atkreipiame dėmesį, kad pradėjus veikti CPO IS kataloge  2019 m. kompiuterinės ir biuro įrangos pirkimo moduliui, ankstesnis  2018 m. kompiuterinės ir biuro įrangos pirkimo modulis lieka veikti iki 2020 m. kovo mėn. Tad perkančiosios organizacijos gali lygiagrečiai vykdyti kompiuterinės įrangos užsakymus abiejuose moduliuose.

Informuojame, kad vadovaujantis LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu nuo  2019-07-01 tiekėjams  yra apmokestinamos CPO LT teikiamos paslaugos – 0,6 proc. nuo pagrindinės sutarties kainos.

Iškilus klausimų, skambinkite telefonu  (8 5) 200 0837 arba rašykite el. paštu [email protected]

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: