CPO LT atnaujino spausdintuvų ir daugiafunkcinių įrenginių modulį

CPO LT elektroniniame kataloge atnaujintas spausdintuvų ir daugiafunkcinių įrenginių pirkimų modulis.

Palyginus su ankstesniuoju pirkimo moduliu, pirkimo objektas yra suskirstytas atskiras  4 dalis: Lazeriniai spausdintuvai, Rašaliniai spausdintuvai, Lazeriniai daugiafunkciniai įrenginiai, Rašaliniai daugiafunkciniai įrenginiai.

Atnaujinant kompiuterinės ir biuro įrangos modulį, buvo siekiama, kad perkančiosios  organizacijos galėtų jame rasti naujesnį asortimentą: kokybiškesnes, geresnių parametrų prekes, atitinkančias jų poreikius. Pirmąkart prekių asortimentas buvo papildytas rašaliniais spausdintuvais bei daugiafunkciniais įrenginiais, kurie pasižymi patikimumu, pigia eksploatacija, (itin mažos elektros sąnaudos, žema spaudo savikaina), ekologiškumu ir itin gera spausdinimo/kopijavimo kokybe.

Taip pat lazerinių daugiafunkcinių įrenginių specifikacijos buvo papildytos perkančiųjų organizacijų tarpe populiariais ekonominės klasės nedidelės spartos įrenginiais, kurių eksploatacija yra itin pigi.

Atnaujintame spausdintuvų ir daugiafunkcinių įrenginių modulyje, siekiant palengvinti ir pagerinti komunikaciją tarp užsakovų ir tiekėjų, užsakovas privalės nurodyti darbuotojo, atsakingo už pagrindinės sutarties vykdymą kontaktinius duomenis, kurie  automatiškai bus įtraukti į sudarą pagrindinę sutartį.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: