CPO LT rengdama centralizuoto viešojo pirkimo sąlygas konsultuojasi su rinkos dalyviais

Viešoji įstaiga CPO LT (toliau – CPO LT) 2020 m. I–II ketv. planuoja vykdyti centralizuotą viešąjį pirkimą „Pašto ir kurjerių paslaugų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą“. Siekdama kokybiškai pasirengti šiam pirkimui, kvalifikuotai paruošti paslaugų technines specifikacijas, CPO LT pakvietė galimus rinkos dalyvius į rinkos konsultaciją – susitikimą, kurio metu buvo aptarti su šio pirkimo vykdymu bei jo specifika susiję aktualūs klausimai.
Susitikimo metu buvo aktyviai ir konstruktyviai diskutuojama apie pašto ir kurjerio paslaugų pirkimo sąlygų tobulinimą, kad ir perkančiosioms organizacijoms, ir tiekėjams būtų aiškiau ir patogiau naudotis šiuo moduliu elektroniniame kataloge.
Džiugu, kad tiekėjai, jau ne vienerius metus CPO LT elektroniniame kataloge siūlantys savo paslaugas, pasidalino patirtimi bei įžvalgomis dėl techninių specifikacijų, pirkimo užsakymo, bei pagrindinės sutarties sąlygų.
Pašto ir kurjerių paslaugų užsakymų per CPO LT elektroninį katalogą naujos sąlygos rengiamos, įvertinant ir atsižvelgiant į rinkos dalyvių išsakytus pastebėjimus, kurie neprieštarauja Viešųjų pirkimų įstatymui.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: