CPO LT daugiabučių renovacijai skirtų pirkimo modulių aptarimas įvyko Aplinkos ministerijoje

CPO LT aktyviai prisideda prie Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos įgyvendinimo, sudarydama galimybę elektroniniame kataloge įsigyti visus reikalingus darbus ir paslaugas. Šiuo metu veikia net 11 skirtingų modulių, kuriuose yra visi būtini darbai ir paslaugos daugiabučių namų renovacijai – nuo projektavimo iki rangos darbų.

Aplinkos ministerija organizavo suinteresuotų institucijų, tiekėjų ir daugiabučių namų administratorių susitikimą aptarti projektavimo paslaugų daugiabučių namų renovacijai skirtus modulius CPO LT informacinėje sistemoje. Dalyvavo Aplinkos apsaugos ministerijos, Būsto Energijos taupymo agentūros (BETA) specialistai, tiekėjai – projektuotojų  ir projektų ekspertizės įmonės, bei daugiabučių namų administratoriai.

Tiekėjai teigiamai vertino šio pirkimo vykdymą Dinaminėje pirkimų sistemoje (DPS), nes tai jiems leidžia bet kuriuo metu patekti į pirkimą ir varžytis dėl konkrečių užsakymų, nes “atėjimas” į katalogą nėra ribojamas laike.

Daugiabučių namų administratoriai taip pat išsakė savo pastebėjimus ir lūkesčius  dėl statybos ir renovacijos  modulių, kad jie dar geriau tenkintų pirkėjų poreikius.

CPO LT dar kartą paragino susitikime dalyvavusius tiekėjus  aktyviai teikti savo  pasiūlymus vykstančiuose pirkimuose, taip pat dalintis  informacija bei įžvalgomis modulių tobulinimui.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: