CPO LT atnaujintame kilimėlių nuomos ir keitimo modulyje įgyvendintas ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo vertinimo kriterijus

dreamstime_xxl_25869934_-1_10CPO LT, įgyvendindama 2015-2017 metų veiklos strategiją, siekia užtikrinti centralizuotų viešųjų pirkimų vykdymą, tenkinantį daugelio perkančiųjų organizacijų poreikį bei racionalų ir taupų šalies biudžeto lėšų, skirtų viešajam sektoriui, panaudojimą.
Kaip pabrėžia įstaigos vadovas R.Černiauskas, kilimėlių nuomos ir keitimo modulis CPO LT elektroniniame kataloge veikia dvejus metus ir iki šiol pirkimų apimtys jame augo net 43 proc.: nuo 56 470 € 2014 m. iki 81 047 € šių metų I-ąjį pusmetį. Išanalizavusi rinkos poreikius bei konkrečius perkančiųjų organizacijų pageidavimus, CPO LT įvykdė naują tarptautinį šių paslaugų pirkimą.

Atnaujintame kilimėlių nuomos ir keitimo modulyje (https://2007.cpo.lt/kategorijos/carpet_rent/) pirkėjai pagal savo poreikius gali rinktis trijų rūšių kilimėlius: sintetinius, medvilnės arba gumos pluošto. CPO LT atsižvelgė į perkančiųjų organizacijų pageidavimą nuomojamus kilimėlius matuoti ne kvadratiniais metrais, o vienetais pagal jų konkrečius išmatavimus. Taip perkančiosios organizacijos išvengs permokų, nes nebus kainos paklaidos, apvalinant matavimus.
“Atsižvelgdami į ES direktyvą bei Ūkio mininsterijos keliamus reikalavimus,Viešųjų pirkimų tarnybos rekomendacijas didinti prekių, paslaugų ir darbų įsigijamą, taikant ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo vertinimo kriterijų, kilimėlių nuomos ir keitimo modulį atnaujinome, sudarydami galimybę perkančiosioms organizacijoms pirkti taikant ne tik mažiausios kainos, bet ir ekonominio naudingumo vertinimo kriterijų.”- sako CPO LT direktorius R.Černiauskas. Ekonominio naudingumo vertinimo kriterijaus taikymas leis perkančiosioms organizacijoms įsigyti kokybiškesnes ir efektyvesnes šio tipo paslaugas.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: