CPO LT darbuotojai gilino komunikacines kompetencijas seminare “Bendravimas kasdien. Kas svarbiau – girdėti ar kalbėti ?”

CPO LT skiria nuolatinį dėmesį darbuotojų kvalifikacijai, sudaro sąlygas tobulinti dalykines žinias mokymuose, konferencijose, seminaruose.

2016 m. birželio 9 d. CPO LT darbuotojai seminare “Bendravimas kasdien. Kas svarbiau – girdėti ar kalbėti?” sėmėsi žinių ir mokėsi kolektyvo vidinės komunikacijos. Mokymus vedė Vilniaus universiteto žurnalistikos instituto lektorė, viešųjų ryšių ir komunikacijos specialistė, Dalia Kutraitė- Giedraitienė.

1
Seminaro lektorė Dalia Kutraitė Giedraitienė

Seminare buvo pristatytos naujausios vidinės komunikacijos, darbuotojų kolektyvo profesinio ir neformalaus bendravimo rekomendacijos ir tendencijos, vidinės komunikacijos tikslai ir uždaviniai, siekiant bendrų įstaigos tikslų įgyvendinimo. Seminaro dalyviai nebuvo tik pasyvūs klausytojai, bet patys aktyviai dalyvavo, atlikdami praktines užduotis: analizavo konkrečias bendravimo situacijas, ieškojo alternatyvių problemų sprendimo būdų, vertino savo ir kolegų dalykines savybes, vykdė komandines užduotis. Lektorė detaliai aptarė kiekvieną atliktą darbą,
atkreipė dėmesį į silpnasiąs bendravimo puses, patarė, kaip tobulinti vidinę komunikaciją, vengti konfliktų ir įtampos darbe.

2
Seminaro akimirka

Kaip pažymėjo CPO LT vadovas Rolandas Černiauskas, šis seminaras buvo efektyvus ir naudingas kolektyvui, darbuotojai turėjo galimybę padidinti savo profesines kompetencijas, įgyti naujų žinių, kurias taikys kasdieniame darbe.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: