CPO LT darbuotojai gilino savo antikorupcinės veiklos kompetencijas STT seminare

CPO LT  veikla grindžiama skaidrumo, sąžiningumo, sprendimų objektyvumo principais, todėl nuolatinis dėmesys skiriamas darbuotojų antikorupciniam švietimui. Šioje srityje glaudžiai bendradarbiaujama su Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). CPO LT specialistai spalio pabaigoje dalyvavo  nuotoliniame seminare  “Korupcijos samprata ir ir pasireiškimas Lietuvoje. Interesų konfliktai ir jų valdymas”.

Daina Paštuolienė, STT Antikorupcinio švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, išsamiai pristatė kovos su korupcija sistemą šalyje, sociologinių tyrimų rezultatus, atspindinčius korupcijos mastą ir skirtingų tikslinių grupių požiūrį į šią problemą. Didžiausias dėmesys buvo skirtas interesų konfliktui profesinėje veikloje ir jų prevencijai.

Seminare pranešėja atsakė į dalyviams aktualius klausimus. Buvo atkreiptas  dėmesys į galimybę  “Skaidrumo akademijos”,  kurios nare yra ir CPO LT, platformoje,susipažinti su aukščiausią kompetenciją turinčių skaidrumo standartų ekspertų patirtimi ir patarimais, kaip aktyviai kurti ir išlaikyti korupcijai atsparią aplinką institucijoje.

Su seminaro medžiaga galima susipažinti čia

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: