CPO LT dėmesys korupcijos prevencijai – Tiekėjai kviečiami dalyvauti apklausoje

Viešoji įstaiga CPO LT (toliau – CPO LT) sėkmingai įgyvendina savo viziją – CPO LT – perkančioji organizacija, siūlanti profesionaliausius centralizuotus viešųjų pirkimų vykdymo sprendimus Lietuvoje. Tai daroma skaidriai vykdant viešųjų pirkimų procedūras elektroninėje erdvėje bei eliminuojant bet kokias korupcijos apraiškų prielaidas.
CPO LT elektroninis katalogas, dėl jame vykstančių automatinių viešojo pirkimo procesų, laikytinas vienu iš stipriausių įrankių kovoje su korupcija viešuosiuose pirkimuose. CPO LT kolektyvo kasdienės pastangos ir atliekami darbai vertinami aktyvių Elektroninio katalogo naudotojų, iš kurių net 95,6 proc. 2019 m. apklausose nurodė, kad „CPO LT yra skaidri ir patikima įstaiga“.
Siekdama ir toliau išlaikyti itin aukštą pasitikėjimo kartelę, CPO LT parengė Elektroninio katalogo naudotojų Tiekėjų – apklausą dėl galimų korupcijos apraiškų. Šia apklausa siekiama išsiaiškinti verslo įmonių – CPO LT elektroninio katalogo naudotojų – nuomonę apie korupcijos prevencijos priemones, vykdant centralizuotus viešuosius pirkimus.
Gauta informacija padės geriau identifikuoti galimas korupcijos priežastis ir jas šalinti bei skatinti skaidrų, atvirą viešųjų pirkimų vykdymą elektroniniame kataloge.
Apklausą rasite čia.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: