CPO LT pakvietė verslo įmones į kuriamo Automobilių pirkimo/nuomos modulio rinkos konsultaciją

CPO LT elektroniniame kataloge dinaminėje  pirkimų sistemoje (DPS) kuriamas  Automobilių  pirkimo/nuomos  modulis, kuriame bus galima  pirkti arba nuomoti  automobilius. Tai leis daugeliui viešojo sektoriaus ir savivaldos perkančiųjų organizacijų  atsisakyti ilgai trunkančių viešojo pirkimo procedūrų, kai jos pačios turėjo vykdyti šiuos pirkimus.

usitikime dalyvavo Tiekėjų – UAB ,,Fakto” autocentras ir UAB ,,Transporent” (SIXT LIETUVA) – atstovai. Daugiausia dėmesio diskusijoje skirta pirkimo objektui ir rinkai. Verslo atstovai atkreipė dėmesį, kad nustantant pirkimo objektą ,tikslingiausia  būtų  automobilius skirstyti ne tik pagal gabaritus  (išmatavimus ), bet ir ratų bazes. Tokios detalesnės ir aiškesnės techninės specifikacijos vykdant konkretų   pirkimą leistų išvengti  nesusipratimų  ar net pretenzijų.

CPO LT pirkimų vadovai, dalyvavę susitikime, išklausė potencialių Tiekėjų pasiūlymus bei  argumentus  ir kitais šio modulio kūrimo klausimais. Buvo nuspręsta, atsižvelgus į   diskusijos metu išsakytas mintis, tikslinti ir koreguoti automobilių pirkimo/ nuomos technines specifikacijos ir pirkimo dokumentų  projektus bei juos paskelbti iš naujo susipažinti Tiekėjams.

 

 

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: