CPO LT el. katalogo asortimente – dar vienas sveikatos sektoriui svarbus modulis

Nuo šiol sveikatos priežiūros ir gydymo įstaigos gali apsirūpinti medicinos priemonių priežiūros paslaugomis paprastai ir greitai per CPO LT elektroninį katalogą.  Šiame modulyje paslaugos skirstomos net į 36 objektines dalis pagal perkančiųjų organizacijų poreikius ir užtikrinama tiekėjų konkurencija.

Centralizuotai įsigyjant techninės priežiūros, techninės būklės tikrinimo ir remonto paslaugas perkančiosioms organizacijoms nereikia pačioms rengti pirkimo dokumentacijos ir vykdyti pirkimo procedūrų, mažėja administracinė našta. Pirkimas, vykdomas per automatizuotą informacinę sistemą – CPO LT el. katalogą – nuo užsakymo suformavimo iki sutarties sugeneravimo įvyksta per 8-15 darbo dienų, o tai gerokai supaprastina visą paslaugos įsigijimo procesą.

Medicinos priemonių priežiūros modulis suskirstytas į keturias kategorijas:

1. Medicinos priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugo (12 pirkimo objektinių dalių ir patvirtintos 20 tiekėjų paraiškos);

2. Techninės būklės tikrinimo paslaugos (patvirtintos 9 tiekėjų paraiškos);

3. Jonizuojančią spinduliuotę skleidžiančių medicinos priemonių, kurių priežiūros ir remonto veikla turi būti registruojama Radiacinės saugos centro, techninės priežiūros ir remonto paslaugos (12 pirkimo objektinių dalių, patvirtintos 4 tiekėjų paraiškos);

4. Jonizuojančią spinduliuotę skleidžiančių medicinos priemonių, kurių priežiūrai ir remontui reikalinga Radiacinės saugos centro išduota licencija ar laikinasis leidimas, techninės priežiūros ir remonto paslaugos (12 pirkimo objektinių dalių, patvirtintos 7 tiekėjų paraiškos).

Atkreiptinas dėmesys, jog prie medicinos priemonių priežiūros modulio, kuris sukurtas dinaminės pirkimų sistemos pagrindu, registruotų tiekėjų skaičius nuolat didėja.

CPO LT šio modulio technines specifikacijas ir kitus pirkimo dokumentus parengė išsamiai išanalizavusi perkančiųjų organizacijų atliekamų pirkimų praktiką, įvykdžiusi rinkos konsultacijas tiek raštu, tiek žodžiu, todėl pirkimo dokumentų reikalavimai atitinka ne tik perkančiųjų organizacijų poreikius, bet ir užtikrina tiekėjų konkurenciją. Įsigydamos medicinos priemonių priežiūros paslaugas perkančiosios organizacijos turi galimybę pasirinkti mažiausios kainos arba kainos ir kokybės santykio kriterijų. Taip pat pirkėjai gali būti užtikrinti, kad perkamos paslaugos bus draugiškos aplinkai ir atitiks Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosaugos reikalavimus. CPO LT atkreipia dėmesį, kad CPO LT vykdo pirkimo procesą, tačiau sutarties įgyvendinimas yra pačių pirkėjų atsakomybė, todėl siekiant, kad per CPO LT elektroninį katalogą įsigytos paslaugos būtų aukščiausios kokybės ir atlieptų perkančiųjų organizacijų poreikį, būtinas aktyvus pačių užsakovų įsitraukimas ir šeimininkiškas požiūris į sutarties vykdymą.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: