CPO LT elektroniniame kataloge – baldai ir muziejams, ir laboratorijoms

Šių metų balandį CPO LT elektroniniame kataloge startavo naujas baldų su projektavimu modulis, kuriame perkančiosios organizacijos gali susiprojektuoti ir įsigyti pačių įvairiausių nestandartinių baldų. Nuo modulio starto pradžios jau sėkmingai įvykdyta apie 20 baldų projektavimo ir / ar gamybos pirkimų.

Dažniausiai perkančiosios organizacijos užsakinėja biuro baldų gamybą pagal individualius poreikius. Tačiau įvykdyti ir keli pirkimai, kurių metu užsakyta suprojektuoti ir pagaminti specifinius baldus muziejams – edukacijų salės baldus, baldus socialinės globos namų gyventojams. Baldus per CPO LT el. katalogą užsisakyti gali net laboratorijos, ligoninės ar bibliotekos.

Jau daugiau nei pusė perkančiųjų organizacijų, kurios formavo užsakymus šiame modulyje, sėkmingai pasinaudojo galimybe atskirai užsakyti projektavimo paslaugą, o vėliau skelbti konkursą gamybos paslaugai. Modulio sąlygos patogios ir toms perkančiosioms organizacijoms, kurios jau turi savo baldų projektą ir joms reikalinga tik gamybos paslauga.  

Tiekėjai gali siūlyti tiek baldų projektavimo, tiek ir baldų gamybos (arba abi kartu) paslaugas. Modulyje taikomas kainos ir kokybės santykio kriterijus, kuris užtikrina kokybinę konkurenciją, nustatyti ir žalieji reikalavimai.

Šiuo metu modulyje varžosi 12 tiekėjų, tarp kurių – rinkoje žinomi dėl savo gaminių kokybės prekių ženklai. Visi tiekėjai yra skelbiami viešai CPO LT el. kataloge prie modulio pirkimo aprašymo. Modulis veikia dinaminės pirkimo sistemos pagrindu, o tai reiškia, kad nauji tiekėjai prie šių pirkimų gali prisijungti visą dinaminės pirkimo sistemos galiojimo laikotarpį, šiuo atveju – iki 2029 m. kovo 27 d.

Kaip tapti CPO LT elektroninio katalogo tiekėju, galite sužinoti apsilankę šioje skiltyje: Tiekėjams – Centrinė perkančioji organizacija – CPO LT

Baldų su projektavimu modulį rasite čia: katalogas.cpo.lt

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: