CPO LT elektroniniame kataloge naujas Lengvųjų automobilių nuomos ir pirkimo – pardavimo modulis

CPO LT elektroniniame kataloge jau veikia 60 prekių, paslaugų ir darbų modulių. Tarp jų naujausias – Lengvųjų automobilių nuomos ir pirkimo – pardavimo modulis. Viešojo sektoriaus ir savivaldos perkančiosios organizacijos, pačios vykdydamos viešojo pirkimo procedūras šiai paslaugai ar prekei įsigyti, turi skirti nemažai administracinių resursų bei laiko sąnaudų. CPO LT sudaryta galimybė lengvųjų automobilių nuomos paslaugas ir automobilius įsigyti greitai, paprastai ir skaidriai naudojant elektroninį įrankį. Tai leis perkančiosioms organizacijoms atsisakyti ilgai trunkančių viešųjų pirkimų procedūrų.
Modulyje yra dvi kategorijos: lengvųjų automobilių nuomos ir lengvųjų automobilių pirkimo – pardavimo. Abiejose kategorijose automobiliai suskirstyti pagal jų tipus: nuo lengvojo mažo automobilio iki didelio krovininio furgono, tame tarpe yra ir lengvieji elektromobiliai bei prestižiniai vidutinės klasės lengvieji automobiliai. Kiekvienoje kategorijoje pagal automobilių tipus yra po 15 techninių specifikacijų.
Perkančiosios organizacijos turės galimybę rinktis automobilio, kėbulo tipą, variklio galingumą bei nurodyti kitus joms reikalingus parametrus. Atsižvelgiant į perkančiųjų organizacijų poreikius, tiek pirkimo-pardavimo, tiek nuomos kategorijose įsigijus automobilius, jų remonto ar techninio aptarnavimo laikotarpiu tiekėjai pirkėjams suteiks pakaitinius automobilius.
Kaip pažymi Tomas Laptikas, CPO LT Biuro ir veiklos aptarnavimo srities prekių pirkimo vadovas, kuriant modulį buvo atlikta išsami rinkos analizė, įvyko keli susitikimai su tiekėjais. Į jų pateiktus pasiūlymus, neprieštaraujančius Viešųjų pirkimų įstatymui, buvo atsižvelgta kuriant modulį. Prieš modulio paleidimą elektroniniame kataloge dar kartą buvo organizuota diskusija su tiekėjais dėl techninių specifikacijų, įmonių paraiškų į dinaminę pirkimų sistemą (DPS), pasiūlymų pateikimo ir kt. klausimais.
Dalyvių dėmesys buvo atkreiptas į tai, kad DPS sistema verslo įmonėms, teikiančioms automobilių nuomos bei pirkimo – pardavimo paslaugas leidžia lanksčiai, atsižvelgiant į tiekėjų galimybes ir užsakymo patrauklumą, patiems spręsti ar dalyvauti skelbiamame viešajame pirkime.
DPS taip pat leidžia verslo įmonėms tapti tiekėjais per visą jos galiojimo laikotarpį iki 2024-12-23. Tai užtikrina galimybę ir naujiems rinkos subjektams dalyvauti viešuosiuose pirkimuose elektroninėje erdvėje ir lygiaverčiai konkuruoti su kitais tiekėjais.
Šiuo metu Lengvųjų automobilių nuomos ir pirkimo – pardavimo modulyje yra 10 tiekėjų. CPO LT kviečia ir kitas įmones, galinčias tiekti skelbiamų techninių specifikacijų automobilius, tapti tiekėjais elektroniniame kataloge ir dalyvauti skelbiamuose viešuosiuose pirkimuose.
CPO LT ragina perkančiąsias organizacijas naudotis elektroniniu katalogu įsigijant automobilius greitai, patogiai, skaidriai.
Kilus klausimų, prašome kreiptis į Vaiva Šermukšnytę-Lufino, Biuro ir veiklos aptarnavimo srities pirkimų skyriaus konsultantę, el.p. [email protected], tel. 8 666 29112.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: