CPO LT elektroniniame kataloge naujas modulis – daugiabučių namų atnaujinimo rangos darbai be projektavimo paslaugos

Viešosios įstaigos CPO LT (toliau – CPO LT) elektroniniame kataloge pradėjo veikti daugiabučių namų atnaujinimo rangos darbų be projektavimo paslaugų modulis, skirtas perkančiosioms organizacijoms, dalyvaujančioms Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintoje daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje. Šis modulis išskirtinis tuo, kad jis sukurtas dinaminės pirkimo sistemos pagrindu ir jame daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) rangos darbus galės įsigyti tik tie daugiabučiai namai, kurie teikė paraiškas daugiabučių renovacijai penkto ir šešto Aplinkos ministerijos kvietimo metu.

Pristatydamas modulį, CPO LT direktorius Darius Vedrickas atkreipia dėmesį, kad perkančiosios organizacijos čia galės įsigyti visus daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) rangos darbus be projektavimo paslaugų pagal techninį darbo projektą. Jų patogumui išskirtos 2 pirkimo kategorijos: ypatingųjų daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) rangos darbai be projektavimo paslaugų ir neypatingųjų daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) rangos darbai be projektavimo paslaugų.

Dabar užsakovai formuodami užsakymą galės pasirinkti, ar taikyti avansinį mokėjimą, , tiekėjo pasiūlymą vertinti tik pagal kainą arba pagal kainos ir kokybės santykį.

Tiekėjai gali teikti paraiškas, o perkančiosios organizacijos skelbti užsakymus šiame modulyje per visą dinaminės pirkimų sistemos (DPS) galiojimo laikotarpį iki 2024 m. gegužės 29 d. Tiekėjų dalyvavimas konkrečiuose užsakymuose CPO LT elektroniniame kataloge neprivalomas, todėl tiekėjai gali pasirinkti tik jiems aktualius užsakymus ir tik jiems teikti savo pasiūlymus.

Šiuo metu modulyje jau registruoti 93 Tiekėjai. CPO LT ragina statybos įmonės, įvertinus savo galimybes, ateiti į CPO LT elektroninę sistemą ir dalyvauti daugiabučių namų renovacijos viešuosiuose pirkimuose.

 

 

 

 

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: