CPO LT su vaistinių preparatų tiekėjais aptarė aktualius klausimus apie vaistinių preparatų dinaminę pirkimų sistemą (DPS)

VšĮ CPO LT (toliau – CPO LT) iniciatyva įvyko susitikimas su CPO LT elektroniniame kataloge registruotais vaistinių preparatų tiekėjais. Susitikime dalyvavo 11 farmacijos kompanijų – vaistų didmenininkų – atstovai.

Pradėdamas susitikimą, CPO LT direktorius Darius Vedrickas atkreipė dėmesį, kad vaistinių preparatų užsakymų perkėlimas į dinaminę pirkimų sistemą (toliau – DPS) yra svarbus žingsnis siekiant lankstesnių ir paprastesnių viešųjų pirkimų procedūrų įsigijant vaistinius preparatus per CPO LT elektroninį katalogą. DPS suteikia galimybę nuolat papildyti CPO LT elektroninį katalogą naujomis vaistinių preparatų specifikacijomis.

Diskusijos metu buvo siekiama išsiaiškinti tiekėjų galimybes ir lūkesčius dėl naujai kuriamos vaistinių preparatų DPS. Daugiausia diskusijų kilo apie DPS funkcionalumo galimybes, pirkimo sutarties nuostatas, tiekėjų pasiūlymų teikimo ypatumus elektroniniame kataloge, vaistinių preparatų asortimento papildymą naujomis techninėmis specifikacijomis, bei vaistų konsoliduotus pirkimus.

CPO LT pirkimų vadovai ir konsultantai išsamiai atsakė į tiekėjų klausimus, pasidalino mintimis apie numatomą tolesnę vaistinių preparatų elektroninio katalogo plėtrą bei planuojamus kurti naujus medicinos srities prekių modulius.

Atsižvelgiant į produktyvų ir rezultatyvų susitikimą, pasidalintą patirtį ir įžvalgas, CPO LT planuoja rengti kasmetinius susitikimus.
CPO LT yra įsitikinusi, kad tiekėjai įvertins vaistinių preparatų modulio, veikiančio DPS, privalumus: proceso standartizavimą, lankstumą bei sąžiningų konkurencijos principų įgyvendinimą ir aktyviai dalyvaus centralizuotuose viešuosiuose pirkimuose.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: