CPO LT elektroninio katalogo naudotojams pristatytas žemės sklypų ženklinimo ir kadastro bylų rengimo pirkimų modulis

2017 m. liepos 28 d. CPO LT pakvietė Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT), savivaldybių ir tiekėjų atstovus į naujo pirkimų modulio ˗ žemės sklypų ženklinimas ir kadastro bylų rengimas (https://www.cpo.lt/pirkimu-aprasymai/aemes-sklypai/) ˗ pristatymą.

Šių paslaugų įsigijimas centralizuotai yra labai svarbus miestų ir rajonų savivaldybėms bei žemės tvarkymo ir administravimo, žemėtvarkos planavimo valstybės institucijoms ir įstaigoms, kurių poreikis šiems darbams yra didelis. Dabar jos galės žymiai paprasčiau, greičiau ir skaidriau nusipirkti žemės sklypų ženklinimo ir kadastro bylų rengimo paslaugas, tam neskirdamos papildomų žmogiškųjų, administracinių bei finansinių resursų.

Renginio dalyviai buvo supažindinti su modulio kūrimu ir jo funkcionalumais nuo užsakymo formavimo iki pagrindinės sutarties sudarymo. Kaip galėjo įsitikinti perkančiosiosios organizacijos, pateikti užsakymo paraišką elektroninėje erdvėje yra gana paprasta: pakanka nurodyti maksimalų pasirinktos paslaugos kiekį bei maksimalią užsakymo kainą. Pirkėjai taip pat galės pagal savo poreikius pasirinkti sutarties tipą: privalomos kainos išpirkimo, privalomo kiekio išpirkimo arba pagal poreikį.  Tiekėjai varžysis pagal mažiausios kainos vertinimo kriterijų visam prekių krepšeliui.

Žemės sklypų ženklinimo ir kadastro bylų rengimo pirkimų modulis buvo kuriamas glaudžiai bendradarbiaujant CPO LT ir NŽT, parengusiai techninę specifikaciją bei konsultavusiai kitais klausimais.

CPO LT kviečia perkančiąsias organizacijas, kurioms reikalingos šios paslaugos, jas įsigyti per elektroninį katalogą.

Sužinokite pirmieji

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią informaciją:

bei sekite mus socialinėse medijose: